ליצירת קשר וקבלת פרטים נוספים ללא התחייבות, ניתן להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם:
 ברצוני לקבל מכם דיוורים

חברי כנסת מהחברה הערבית התארחו בלשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון. נשיא הלשכה, דוד קסטל, אמר כי הביקור נועד לבחון דרכים לקדם את העסקים והתעסוקה בחברה הערבית. ללשכת המסחר הגיעו חברי הכנסת מהרשימה המשותפת  איימן עודה, עבד אלחכים חאג' יחיא וד"ר עבדאללה אבו מערוף.

לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון חתמה על הסכם לשיתופי פעולה עם לשכת המסחר של פרובינציית חרבין בצפון מזרח סין. נשיא לשכת המסחר חיפה, דוד קסטל, ציין כי ביקור המשלחת מחרבין הוא צעד נוסף במינוף הקשרים הבינלאומיים של הלשכה כדי לפתח את האפשרויות של חברי הלשכה ליצירת קשרים עסקיים עם חו"ל.

כך אמרו ארבעה מבכירי השייח'ים והמוכתארים של ממלכת ירדן שהגיעו לביקור בלשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון. השייח'ים, אורחי משרד החוץ, נפגשו עם נשיא לשכת המסחר דוד קסטל ועם חברי הנהלה.

ח"כ יעקב פרי בביקור בלשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון: "בלי להעביר לצפון עוד מוקדי תעסוקה, מוסדות להשכלה גבוהה ובתי חולים – לא נוכל לבלום את המעבר למרכז הארץ"

בלשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון ברכו על תחילת נסיעות המבחן של הרכבת לכרמיאל. בלשכת המסחר אומרים כי פיתוח רשת הרכבות בצפון מקרבת את מרכז  הארץ לצפון ופותחת בפני המגזר העסקי אפשרויות חדשות. 

חיפה צריכה להפסיק להסתכל על ת"א אלא לפתח את הממלכה של כל אזור הצפון - כך טען ח"כ אראל מרגלית בביקור בלשכת המסחר והתעשייה חיפה והצפון

בכנס של חברות חדשות שהצטרפו ללשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון בשנתיים האחרונות, הרצה ד"ר דן הרמן על אסטרטגיה ופרקטיקה.
הוצגו חידושים בשירותי הלשכה לעסקים, בתחומים של שירותי מידענות בארץ ובחו"ל, איתור עובדים איכותיים, מנוע ההזדמנויות העסקיות באתר הלשכה, טיפול בבעיות עירוניות ועוד.

"כדי לעודד את כלכלת הצפון חייבים לדאוג לעתיד המגזר העסקי הצפוני" כך אמר נשיא לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון, דוד קסטל, בתום פגישה עם שר הכלכלה, ח"כ אלי כהן. בפגישה הציג דוד קסטל הצעות מעשיות לצעדים מידיים.

"רק שיתוף פעולה ויצירת כוח פוליטי מתואם ישכנעו את הממשלה לממש את הבטחותיה ולהשקיע את הכספים הדרושים לפיתוח הכלכלי בצפון" כך אמר עוזר נשיא לשכת המסחר, משה צוריך,  בכנס "הצפון במרכז" שנועד לאתר פתרונות תעסוקה, תשתיות ונדל"ן לצפון הארץ.

מתן הצו עשוי להוות סימן אזהרה למי שמבקש להתקין תקנות דמי טיפול ארגוני היוצרות מונופול בשוק ארגוני המעסיקים ומבטלות זכות בחירה אמיתית לכל מעסיק באיזה ארגון מעסיקים ברצונו החופשי להתאגד.

נשיא לשכת המסחר חיפה והצפון פירט את הצרכים לפיתוח כלכלת הצפון והודה על הטיפול בנזקי השריפה

"הפרסומים האחרונים, המציגים את הצפון כאזור מצוקה, פוגעים בתדמית האזור וגורמים לו נזק"  כך התריע נשיא לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון, דוד קסטל, בעת ביקורה של ח"כ ד"ר יפעת שאשא ביטון (כולנו) בלשכת המסחר חיפה.

מכתב מח"כ רועי פולקמן: ימים ספורים לאחר העברת חוק מכון התקנים כחלק מחוק ההסדרים וחודשים ספורים לפני החלת החוק על בדיקות היבוא למוצרים שונים בשוק, אני פונה אליך כדי לוודא כי אכן השינויים להם ייחלו יבואנים שנים רבות, יבוא לידי ביטוי וישפיעו על המחירים לצרכן ויובילו את המאבק ביוקר המחייה בישראל.

לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון קידמה בברכה את הודעתו של משרד הביטחון כי יאחד את מרכזי השיקום והאחזקה של צה"ל למפעל אחד שיעבור לאיזור התעשיה ציפורית, סמוך לנצרת עילית.

לבקשתה של לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון ביטל אתמול (יום א') בית המשפט העליון צו ביניים, שעמד בתוקף מזה כשנתיים, ואשר ביסס הכרה בתקנות דמי הטיפול הארגוני שהציע משרד העבודה.  התקנות טרם נכנסו לתוקף אך צו הביניים של בג"צ הכיר בהן עד כה.