ליצירת קשר וקבלת פרטים נוספים ללא התחייבות, ניתן להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם:
 ברצוני לקבל מכם דיוורים

נשיא לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון מר דוד קסטל מברך את יוזמת משרד הכלכלה והעומד בראשה השר אלי כהן, על היוזמה להשקיע ולפתח את הצפון ובמסגרת זו מפרסם שורה של תכניות, מסלולים והטבות לעסקים המעבירים ו/או מרחיבים את פעילותם בצפון הארץ.

לקראת תחילת פרויקט הפחתת זיהום האוויר בחיפה בספטמבר קורא נשיא לשכת המסחר חיפה לא להסתפק בהתקנת מסננים למשאיות, אלא לנקוט מיד אמצעים נוספים להפחתת זיהום האוויר מתחבורה בחיפה, כמו עידוד מעבר לרכבים חשמליים ותמריצים למשאיות לעבור במנהרות הכרמל
בכנסת הוקמה שדולה לקידום ממשל אזורי בישראל. את הקמת השדולה יזם ח"כ יהודה גליק, שאמר בכנס הייסוד של השדולה כי השלטון המקומי אינו בעיה שיש לפתור, כפי שהשלטון המרכזי רואה אותו כיום, אלא יש לראות בו את הפתרון.

נשיא לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון, דוד קסטל, פנה לשרי האוצר, התחבורה, הגנת הסביבה והבריאות, וקרא להם לנצל את כוונת חברת "שיכון ובינוי" למכור את החזקותיה במנהרות הכרמל כדי להביא  לשיפור משמעותי במצב זיהום האוויר בחיפה ובמפרץ.

קשרים עסקיים עם סין הם פתיחת אופקים לכלכלת הצפון, כך אומר נשיא לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון, דוד קסטל. הוא קרא לתגבור שיתופי פעולה עסקיים במפגש עם בכירי ממשל בסין שארגנה עיריית חיפה.

נשיא לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון, דוד קסטל, קורא לממשלה לתת תמריצים והטבות מס להשקעות ומיסוי מופחת על רווחי הון שיעודדו משקיעים להקים בורסה צפונית "לבורסה צפונית היתכנות להצלחה ולהנעת המגזר העסקי בצפון", אמר קסטל  במהלך האסיפה הכללית של חברי לשכת המסחר.

 

לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון קידמה בברכה את הודעתו של משרד הביטחון כי יאחד את מרכזי השיקום והאחזקה של צה"ל למפעל אחד שיעבור לאיזור התעשיה ציפורית, סמוך לנצרת עילית.