ליצירת קשר וקבלת פרטים נוספים ללא התחייבות, ניתן להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם:
 ברצוני לקבל מכם דיוורים
קשרים עסקיים עם סין הם פתיחת אופקים לכלכלת הצפון, כך אומר נשיא לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון, דוד קסטל. הוא קרא לתגבור שיתופי פעולה עסקיים במפגש עם בכירי ממשל בסין שארגנה עיריית חיפה.

נשיא לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון, דוד קסטל, קורא לממשלה לתת תמריצים והטבות מס להשקעות ומיסוי מופחת על רווחי הון שיעודדו משקיעים להקים בורסה צפונית "לבורסה צפונית היתכנות להצלחה ולהנעת המגזר העסקי בצפון", אמר קסטל  במהלך האסיפה הכללית של חברי לשכת המסחר.

 

"אמא תקני לי", המשפט ששומעת כל אם בחופשה, אינו אומר שהחופשות הארוכות הן "בוננזה" למגזר העסקי, דוד קסטל, נשיא לשכת המסחר, אומר שהחופשות הארוכות גורמות לנזקים במקומות העבודה וקורא למצוא פתרונות שיפחיתו את הנזקים למשק. 
מתן הצו עשוי להוות סימן אזהרה למי שמבקש להתקין תקנות דמי טיפול ארגוני היוצרות מונופול בשוק ארגוני המעסיקים ומבטלות זכות בחירה אמיתית לכל מעסיק באיזה ארגון מעסיקים ברצונו החופשי להתאגד.

"הפרסומים האחרונים, המציגים את הצפון כאזור מצוקה, פוגעים בתדמית האזור וגורמים לו נזק"  כך התריע נשיא לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון, דוד קסטל, בעת ביקורה של ח"כ ד"ר יפעת שאשא ביטון (כולנו) בלשכת המסחר חיפה.

מכתב מח"כ רועי פולקמן: ימים ספורים לאחר העברת חוק מכון התקנים כחלק מחוק ההסדרים וחודשים ספורים לפני החלת החוק על בדיקות היבוא למוצרים שונים בשוק, אני פונה אליך כדי לוודא כי אכן השינויים להם ייחלו יבואנים שנים רבות, יבוא לידי ביטוי וישפיעו על המחירים לצרכן ויובילו את המאבק ביוקר המחייה בישראל.

לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון קידמה בברכה את הודעתו של משרד הביטחון כי יאחד את מרכזי השיקום והאחזקה של צה"ל למפעל אחד שיעבור לאיזור התעשיה ציפורית, סמוך לנצרת עילית.

לבקשתה של לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון ביטל אתמול (יום א') בית המשפט העליון צו ביניים, שעמד בתוקף מזה כשנתיים, ואשר ביסס הכרה בתקנות דמי הטיפול הארגוני שהציע משרד העבודה.  התקנות טרם נכנסו לתוקף אך צו הביניים של בג"צ הכיר בהן עד כה.