ליצירת קשר וקבלת פרטים נוספים ללא התחייבות, ניתן להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם:
 ברצוני לקבל מכם דיוורים

"חייבים לחזק את המסחר והתעשייה. זהו עמוד התווך של המשק הישראלי, ובלעדיו אין צידוק לכל הגופים הבירוקרטיים העוסקים בנושאי הכלכלה" כך הצהיר ח"כ דוד (דודי) אמסלם, שהגיע לביקור בלשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון.

כניסת מערכת "שער עולמי", לניהול סחר החוץ של ישראל, ב-14 בינואר 2018, תיצור בימי המעבר לחצים כבדים מאד על המערכת. יבואנים נקראים להקדים את הגעת המטענים לפני מועד זה או לאחר את הגעתם לאחר שבוע המעבר.


משלחת עסקים גדולה מהפיליפינים, ובה מעל 20 נציגי מימשל ונציגי חברות מסחריות ביקרה בלשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון. זו משלחת העסקים הגדולה ביותר מהפיליפינים  שמבקרת בחיפה לבדיקת אפשרויות הידוק הקשרים המסחריים עם חברות צפוניות.
לראשונה נערך כנס מיוחד בנצרת, שנועד לקדם את היצוא בקרב עסקים בחברה הערבית. הכנס, ביוזמת לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון ובהשתתפות המשרד לשוויון חברתי, משרד הכלכלה ומכון היצוא, נערך במעמד השרה לשוויון חברתי, גילה גמליאל ונגידת בנק ישראל, ד"ר קרנית פלוג.
לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון פתחה את עונת הנטוורקינג באירוע מיוחד ולא שגרתי: עשרות אנשי עסקים התכנסו בפאב "הספריה", ל"מינגלינג" של היכרויות, שיחות והחלפת כרטיסי ביקור. לאחר מכן קיבלו המשתתפים "טעימות" מהצפוי בעונת המפגשים הקרובה, דרך הכרות עם מנחי המפגשים.

לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון קידמה בברכה את הודעתו של משרד הביטחון כי יאחד את מרכזי השיקום והאחזקה של צה"ל למפעל אחד שיעבור לאיזור התעשיה ציפורית, סמוך לנצרת עילית.