למידע נוסף על קידום העסק שלך, ניתן להשאיר פרטים כאן:
 ברצוני לקבל מכם דיוורים

איסוף מודיעין על מתחרים עסקיים בדרכים חוקיות – בפורום המנכ"לים תפן-גליל

כיצד נערכים לקראת מודיעין עסקי וממפים את הצרכים ואת המתחרים, איך אוספים, בדרכים חוקיות ואתיות, מודיעין על המתחרים ממקורות גלויים, כמו פרסום בעיתונות, ברשתות חברתיות, ממאזנים, וממקורות אנושיים – לקוחות וספקים, איך לנתח את המידע, למי להפיץ אותו ואיך להשתמש בו לגיבוש אסטרטגיה גם לטווח ארוך.

על כך הרצה עמירם מרקוביץ', יועץ בתחום המודיעין העסקי, למשתתפי פורום המנכ"לים תפן-גליל, מייסודן של לשכת המסחר והתעשייה חיפה והצפון והמועצה התעשייתית תפן ביום חמישי ה- 2 בינואר 2019.

בפורום, שהתקיים במשרדי המועצה בתפן, השתתפו מנכ"לים ובעלי חברות מאיזור תפן והגליל. אלו סייעו במתן פתרונות לדילמות ניהוליות אשר הוצגו במסגרת המפגש.

במפגש נכחו "ותיקים" שכבר מכירים את חוזקת הפורום ויתרונותיו, וכן משתתפים חדשים אשר הגיעו להתרשמות ולהתנסות.

הפורום פעיל מזה כשנה ומספק מענה לבעלי התפקידים הבכירים שלעיתים "נשארים לבד בצריח" ומבקשים להיוועץ במסגרת דיסקרטית בסוגיות ניהוליות שונות ולהיעזר ב"מאות שנות ניסיון" של המנכ"לים המשתתפים.

את החלק הראשון של המפגש הנחה איציק יורמן, מאמן עסקי בעל ניסיון של עשרות שנים בניהול מכירות ושירות בחברה גדולה וחבר בלשכת המאמנים.

המנחה מכין את הדילמות הניהוליות המוצגות מראש עם המשתתפים, המעוניינים להציגן. משתתפים רבים בפורום מוצאים עניין בדילמות אלו, הנוגעות בסוגיות שגם הם מתמודדים אתן (פורום דומה מופעל ע"י לשכת המסחר והתעשייה חיפה והצפון בחיפה מזה 10 שנים). 

מי שטרם התנסה במפגשי הפורום, ובאפקטיביות שלהם מוזמן להגיע  - להתרשם, להיעזר ולקדם את עצמו ואת העסק בזכות עשרות שנות ניסיון מקצועי.

המפגש הבא יתקיים ב- 6 בפברואר.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לרכזת השירות לחבר בלשכה, אורלי מסניק,

בטל' 04-8302115, בוואטסאפ: 058-4302105 או במייל: orly@haifachamber.org.il

רו"ח שמוליק וטנשטיין בפתיחת הפורום