ליצירת קשר וקבלת פרטים נוספים ללא התחייבות, ניתן להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם:
 ברצוני לקבל מכם דיוורים

האסיפה הכללית ה-72 של הלשכה אישרה בחירתם של נשיא הלשכה ותשעה חברי הנהלת הלשכה

האסיפה הכללית ה-72 של הלשכה אישרה בחירתם של נשיא הלשכה ותשעה חברי הנהלת הלשכה
האסיפה הכללית ה-72 של לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון התכנסה 
ביום שלישי, ה-15  בינואר 2019, ואישרה את בחירתו של דוד קסטל לכהונה נוספת כנשיא לשכת המסחר וכחבר ההנהלה.  עוד אושרה בחירתם של חברי ההנהלה: אורי וולשטייןאליאס מח'ולגבי בן הרושחנן אבידןיהושע לניאדו,יוסי דקלשלמה (שולי) חסיד ושמעון בכר.

חברי ההנהלה הבאים ממשיכים בכהונתם: עו"ד ליאור דהאןצבי ויצנרמירה שוורץמיכאל מרקוביץאליהו חכיםורד וייסלר גנץוליד עפיפיעמית שטסל ומאיר שריקי.
האסיפה בחרה את חברי ועדת הביקורת:
רחל שרייבר (יו"ר), יוסי מורג ושמואל (סמי) מזון.
נשיא הלשכה הודה ליו"ר ועדת הביקורת יוסי דקל ולחברי ההנהלה שסיימו את תפקידם: משה גן צביאנדרי סוידאן ויוסי מורג.
בדבריו באסיפה הכללית סקר נשיא הלשכה את האתגרים, שבפניהם עומדת לשכת המסחר כיום, את המאבק לתיקון תקנות דמי הטיפול הארגוני ואת התנהלות העמותה, שקיבלה זו השנה השלישית אישור ניהול תקין. תקנון חדש ללשכה נמצא בהליכי אישור מתקדמים. 
נשיא הלשכה סקר גם את הקשרים המעמיקים של הלשכה עם שרים, חברי כנסת ומקבלי החלטות וציין כי הלשכה תמשיך במאבקיה להבאת מנופים כלכליים, כמו בורסה שנייה ושדה תעופה בינלאומי לצפון. עוד הבטיח כי הלשכה תמשיך להאבק בזיהום האוויר במפרץ חיפה. "אנחנו רואים שיש כבר שינוי בתודעה של מקבלי ההחלטות, הממשלה בנתה תוכניות סיוע לעסקים בצפון, אבל לאחר הזנחה של שנים ארוכות, אלה רק צעדים ראשונים ונדרשים צעדים רבים נוספים" אמר דוד קסטל.
 
במהלך האסיפה הכללית הציג מנכ"ל הלשכה, רו"ח שמוליק וטנשטיין, את פעילות הלשכה בשנת 2018. מסקירה זו עולה, בין השאר, כי במהלך 2018 סייעו עובדי הלשכה לחברים בכ-2,000 טיפולים ב-12 תחומי שירות, ב-243 ימי העבודה בשנה זו נערכו 429 פגישות עם חברים, 65 פגישות עם ח"כים שרים ומקבלי החלטות, 1,300 אנשי עסקים השתתפו בכנסים ובאירועים שארגנה הלשכה, 450 תלמידים למדו במכללה, נעשו 298 פעילויות בתחום הבינלאומי והונפקו 2,674 מסמכי שירות ליצואנים.