למידע נוסף על קידום העסק שלך, ניתן להשאיר פרטים כאן:
 ברצוני לקבל מכם דיוורים

איך ממקסמים את הפוטנציאל ליצירת קשרים עסקיים נוספים?

מלבד הפלטפורמות הסטנדרטיות העומדות לרשות כל עסק, נהנים חברי הלשכה מהשתתפות במפגשים חודשיים ליצירת קשרים עסקיים חדשים.

המפגש החודשי של חברי הלשכה התקיים ביום שלישי, ה- 28 במאי, בשיתוף פעולה עם בנק דיסקונט, סניף זכרון יעקב. במפגש השתתפו בעלי עסקים בתחומים מגוונים מקרב חברי הלשכה וכן לקוחות עסקיים של הבנק.

המפגש עסק בשיתופי פעולה עם "קולגות" שלנו יכולים להניב עבורנו עסקאות חדשות, בעזרת ה"קולגות", שהם דווקא מתחום עיסוק דומה לעיסוק שלנו, ניתן להגיע לאנשי מפתח אליהם אנחנו מעוניינים להגיע בחברות וארגונים. גם באותו ענף יש התמחויות שונות לעסקים שונים, התמחות בקהלים מסוימים ועוד.

את המפגש פתחו מנכ"ל הלשכה, רו"ח שמוליק וטנשטיין, סגן מנהל המרחב של בנק דיסקונט, רוני ליבובביץ, מנהל סניף הבנק בזכרון יעקב, מר צביקה אפשטיין וסגנית מנהל הסניף, הילה לרנר.
במפגש השתתפו מנהל שירותי הלשכה, אביאל קורן, ורכזת השירות לחבר, אורלי מסניק

המשתתפים נחשפו לחידושים ולעדכונים בעולם הדיגיטל ובבנקאות דיגיטלית –בהרצאת אורח של מר אבשלום שלום, מנהל פרויקטים בחטיבת הדיגיטל בבנק דיסקונט.

מנחת המפגש, בתיה אפשטיין בוחניק, בעלת סוכנות התרגום והתמלול "קיו לינגואה" ויועצת הלשכה לתקשורת עסקית בינלאומית ותרגום רב לשוני, הציגה את היתרונות בפעילות נטוורקינג עקבית לפיתוח ולקידום העסק, לגיוס לקוחות חדשים או למציאת ספקים. המשתתפים קיבלו רעיונות עם מי מהמשתתפים האחרים כדאי להם לקבוע פגישות המשך כדי להכיר ולחלוק הפניות עסקיות מתאימות לכל אחד מהצדדים.

המפגש הבא יתקיים בבית הלשכה בחיפה, ביום רביעי, ה-26 ביוני 2019, בהנחיית אריה גלר, מנטור עסקי. להזמנה לחץ כאן

בצילום: הילה לרנר, רו"ח שמוליק וטנשטיין וצביקה אפשטיין

    

בצילום: בתיה בוחניק מנחת המפגשבצילום: אבשלום שרון
בצילום: אורלי מסניק, אריה גלר ואביאל קורן