ליצירת קשר וקבלת פרטים נוספים ללא התחייבות, ניתן להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם:
 ברצוני לקבל מכם דיוורים

לקט הזדמנויות עסקיות

ללשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון מגיע מידע רב על הזדמנויות עסקיות ברחבי העולם. חלקו של מידע זה מגיע מלשכות המסחר עימן יש קשרים שוטפים. רשת לשכות המסחר בעולם מאפשרת גם פרסום הצעות עסקיות של חברי הלשכה. וחלקו של המידע מקורו באתר הלשכה בשפה האנגלית, המאפשר העברת מידע והזדמנויות עסקיות מהעולם לחברי הלשכה וחשיפת הפעילות העסקית של החברים בעולם. באתר גם מערכת אוטומטית לאיסוף מידע והזדמנויות עסקיות.

כשירות משלים להזדמנויות העסקיות מאפשרת הלשכה השגת מידע שיווקי על חברות, ממאגר הכולל מאות אלפי עסקים, ארגונים וחברות פרטיות בעולם.

באפשרות לשכת המסחר להגיע לדו"חות מידע עסקי מעודכנים על חברות בחו"ל, להתרעות על חברות בקשיים שיש סיכון בקשרי מסחר איתן ולהתרעות על חשש לניסיונות "עוקץ".

הצעות עסקיות "חמות" מהעולם

יוון
– מזקקה למשקאות חריפים מעוניינת לייצא לישראל ומחפשת שותפים עסקיים (92559)

לכתבה המלאה לחץ כאן

מצרים – יצרנית מובילה של בייגלה בטעמים, גדלים וצורות שונות, מעוניינת בקשר עסקי עם יבואנים בישראל (92479)

היצרנית הגדולה ביותר של בייגלה וחטיפים מאז שנת 1998 במצרים ואפריקה, מעוניינת לייצא בייגלה לישראל.

לכתבה המלאה לחץ כאן

פרו – הצעה לייצא מוצרי מזון כשרים (אורגניים וקונבנציונליים) ממדינות דרום אמריקה (92212)

חברה פרואנית חדשה העוסקת ביבוא ויצוא מוצרי מזון ממדינות דרום אמריקה, מחפשת סוכנים המעוניינים לשווק את המוצרים בשוק הישראלי. כל המוצרים כשרים.
לכתבה המלאה לחץ כאן

גואטמלה – מוסד חינוכי מחפש טכנולוגיות ותוכנות חינוכיות מתקדמות (92354)

מוסד חינוכי עם סניפים ב- 6 אזורים שונים של גואטמלה סיטי, מעוניין לשפר את החינוך הטכנולוגי במדינה ולפתח שיטות מתקדמות לחינוך מרחוק.

לצורך הקמת אוניברסיטה חדשה בשנת 2020, מעוניין המוסד בשיתופי פעולה עם מוסדות להשכלה גבוהה וחברות בישראל בתחום של טכנולוגיות ותוכנות לימוד מתקדמות, וזאת מתוך הידיעה על רמות הפיתוח הגבוהות של ישראל בתחום החינוכי והטכנולוגי, כבעלי ברית אסטרטגיים לשיפור הרמה החינוכית והפרודוקטיביות של גואטמלה.

לכתבה המלאה לחץ כאן

ארה"ב – יצרנית מוצרי איפור וקוסמטיקה מקצועיים לשחקנים, דוגמניות ואנשי במה, מחפשת שותף עסקי בישראל (92362)

חברה העוסקת בייצור מגוון רחב של מוצרי איפור וקוסמטיקה מיוחדים לשחקנים, אנשי טלוויזיה, דוגמניות ואנשי במה אחרים, מחפשת יבואן, סוכן, מפיץ, זכיין בישראל, או יצרן שייצר בארץ את קו המוצרים שלה וישווק אותם עבורה. לכתבה המלאה לחץ כאן

לפרטים נוספים ניתן לפנות לרונית שגב במייל : ronit@haifachamber.org.il


הצעה לשיתוף פעולה עם חברה בינלאומית הפעילה בהודו ובישראל

חברת Chartered Next Solutions Privete Limited עוסקת בשירותי יבוא ויצוא בין הודו לישראל. לחברה משרדים ברחבי הודו והיא מציעה שירותיה ליבואנים וליצואנים בישראל ובהודו, ויש לה נציגות בישראל.
לפרטים נוספים על החברה ניתן להיכנס למצגת  בקישור    

ולפנות למייל: effi@charterednextgen.com 

לקט זה הנו רק חלק מפניות רבות המגיעות ללשכות המסחר בארץ, המחוברות לרשת בינלאומית של לשכות מסחר, המרכזות הצעות עסקיות של עסקים חברי הלשכות. 
באתר הלשכה תוכלו לראות את ההצעות המתקבלות וגם לחפש את התחום המעניין אתכם. באתר פרטים ראשוניים על כל הצעה וכדי לקבל את ההצעות המפורטות  המעניינות אתכם – שלחו אלינו את המספרים שלהן למייל ronit@haifachamber.org.il

למנוע ההצעות העסקיות לחץ כאן