למידע נוסף על קידום העסק שלך, ניתן להשאיר פרטים כאן:
 ברצוני לקבל מכם דיוורים

לקט הזדמנויות עסקיות

ללשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון מגיע מידע רב על הזדמנויות עסקיות ברחבי העולם. חלקו של מידע זה מגיע מלשכות המסחר עימן יש קשרים שוטפים. רשת לשכות המסחר בעולם מאפשרת גם פרסום הצעות עסקיות של חברי הלשכה. וחלקו של המידע מקורו באתר הלשכה בשפה האנגלית, המאפשר העברת מידע והזדמנויות עסקיות מהעולם לחברי הלשכה וחשיפת הפעילות העסקית של החברים בעולם. באתר גם מערכת אוטומטית לאיסוף מידע והזדמנויות עסקיות.

כשירות משלים להזדמנויות העסקיות מאפשרת הלשכה השגת מידע שיווקי על חברות, ממאגר הכולל מאות אלפי עסקים, ארגונים וחברות פרטיות בעולם.

באפשרות לשכת המסחר להגיע לדו"חות מידע עסקי מעודכנים על חברות בחו"ל, להתרעות על חברות בקשיים שיש סיכון בקשרי מסחר איתן ולהתרעות על חשש לניסיונות "עוקץ".

לקט זה הנו רק חלק מפניות רבות המגיעות ללשכות המסחר בארץ, המחוברות לרשת בינלאומית של לשכות מסחר, המרכזות הצעות עסקיות של עסקים חברי הלשכות. 
באתר הלשכה תוכלו לראות את ההצעות המתקבלות וגם לחפש את התחום המעניין אתכם. באתר פרטים ראשוניים על כל הצעה וכדי לקבל את ההצעות המפורטות  המעניינות אתכם – שלחו אלינו את המספרים שלהן למייל ronit@haifachamber.org.il

ללקט הזדמנויות עסקיות "חמות" מהעולם יוני 2019 לחץ כאן 
ללקט הזדמנויות עסקיות מהעולם יוני 2019 לחץ כאן
למנוע ההצעות העסקיות לחץ כאן