למידע נוסף על קידום העסק שלך, ניתן להשאיר פרטים כאן:
 ברצוני לקבל מכם דיוורים

מפגשים

חברי הלשכה מוזמנים להשתתף במסגרות ייחודיות לשיתופי פעולה ביניהם ולטיפוח קהילת עסקים צפונית, לערבי עיון למנהלים ולפורומים מקצועיים, המאפשרים היכרות הדדית, החלפת מידע, התייעצות וסיעור מוחות.

מועדון הנטוורקינג
של חברי הלשכה נפגש ביום שלישי האחרון בכל חודש ומאפשר לחברים לחשוף את עסקיהם בפני קהל יעד מפולח ולהרחיב את רשת ההיכרויות באמצעות רישות עסקי.
המפגשים מיועדים לחברים בלשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון ואורחים – מי שאינם חברים בלשכה ומועמדים פוטנציאליים להצטרף ללשכה יכולים להתארח בהם פעם אחת
המפגשים מתקיימים מידי חודש. מומלץ להגיע לכמה שיותר מהם, שכן בכל מפגש יש משתתפים חדשים רבים. המפגשים מיועדים ליצירת הפניות עסקיות בין משתתפי המפגש ובינם לבין עסקים נוספים ולבחינת אפשרויות לשיתופי פעולה עסקיים. 

המפגשים מיועדים לחברים בלשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון ואורחים – מי שאינם חברים בלשכה ומועמדים פוטנציאליים להצטרף ללשכה יכולים לבקש להתארח בהם פעם אחת. 

במפגשים של חברי הלשכה מתחילת העונה משתתפים בעלי עסקים ממגוון גדול של עיסוקים, כולל תעשיינים, יבואנים ויצואנים. הנכם מוזמנים להגיע למפגש ולנצל את הפוטנציאל העסקי העומד לרשותכם. 
 
 

המפגש הקרוב יתקיים ב- 26 בנובמבר 2019 בין השעות 17:30 - 19:30 (התכנסות משעה 17), בבית הלשכה, דרך העצמאות 53, חיפה. 
חנייה חופשית משעה 16:00 במקומות חנייה מסומנים כחול לבן באזור קמפוס הנמל ובחניון מול תחנת הרכבת מרכז השמונה וחניונים נוספים באיזור.

גורם הצלחה דומיננטי בעסקים – הקשבה!

בדרך כלל אנחנו שומעים את בן השיח שלנו וכבר מכינים את התשובה. לא פעם אנו מחמיצים את ההזדמנות לשמוע מה הוא באמת צריך ומהן נקודות ההשקה שלנו עם העסק שלו או עם לקוחותיו הפוטנציאליים.

הקשבה עסקית חכמה אינה באה להחליף דיבור, אולם היא פותחת אפשרויות לדיוק רב יותר בדרך למו"מ עסקי ולסגירת עסקאות.

המפגש בהנחייתו של אריה גלר מנטור ויועץ עסקי , מומחה ליצירת קשרים עסקיים וליצירת שיתופי פעולה במגזר העסקי

 ניתן להירשם באמצעות השארת פרטים כאן: https://lp.vp4.me/kpki או בפניה ישירה לאורלי מסניק בלשכה, בטל' 04-8302115, בוואטסאפ 058-4302105 או בדוא"ל: orly@haifachamber.org.il


* פורום המשאב האנושי, מאפשר למשתתפים להתעדכן בחידושי החקיקה בתחום יחסי העבודה וללבן סוגיות מקצועיות עם מיטב אנשי המקצוע.

* פורום המסחר והתעשיה, מפגש המתקיים אחת לחודש ומאפשר למנהלים בכירים ללבן בעיות שהם נתקלים בהם בעבודתם וליהנות מהידע והנסיון של המנהלים האחרים למציאת פתרונות.