ליצירת קשר וקבלת פרטים נוספים ללא התחייבות, ניתן להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם:
 ברצוני לקבל מכם דיוורים

מפגשים

חברי הלשכה מוזמנים להשתתף במסגרות ייחודיות לשיתופי פעולה ביניהם ולטיפוח קהילת עסקים צפונית, לערבי עיון למנהלים ולפורומים מקצועיים, המאפשרים היכרות הדדית, החלפת מידע, התייעצות וסיעור מוחות.

מועדון הנטוורקינג
של חברי הלשכה נפגש ביום רביעי האחרון בכל חודש ומאפשר לחברים לחשוף את עסקיהם בפני קהל יעד מפולח ולהרחיב את רשת ההיכרויות באמצעות רישות עסקי.
המפגשים מיועדים לחברים בלשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון ואורחים – מי שאינם חברים בלשכה ומועמדים פוטנציאליים להצטרף ללשכה יכולים להתארח בהם פעם אחת.
המפגש הקרוב יתקיים ב- 25 ביולי ויעסוק בקבלת "לידים" איכותיים לעסק שלך דרך נטוורקינג.
איך לשתף פעולה עם עסקים אחרים, בעיקר במקצועות משיקים,  להזרים הפניות ולקבל מהם הפניות. איך להציג לבעלי עסקים את העסק שלי באופן המתאים ביותר לקבלת "לידים" אפקטיביים.. איך לנצל את הקשרים האישיים בנטוורקינג לקבלת "לידים" עבור העסק - אלה הנושאים שיעלו במפגש של חברי לשכת המסחר, ביום רביעי, 25 ביולי 2018. את המפגש ינחה אריה גלר, מנטור עסקי ומומחה ליצירת קשרים עסקיים וליצירת שיתופי פעולה במגזר העסקי.

המפגש ייערך בבית לשכת המסחר, דרך העצמאות 53 חיפה, בין השעות 17:00– 19:00 (התכנסות וכיבוד מ-16:30). האירוע אינו כרוך בתשלום, אך יש להירשם מראש. חברי הלשכה מוזמנים להגיע למפגש או לשלוח נציג מטעמם.

ניתן להירשם באמצעות השארת פרטים כאן: https://lp.vp4.me/85h5 או בפנייה ישירה לאורליי מסניק בלשכה, בטל' 04-8302115, או בדוא"ל:orly@haifachamber.org.il

* פורום המשאב האנושי, מאפשר למשתתפים להתעדכן בחידושי החקיקה בתחום יחסי העבודה וללבן סוגיות מקצועיות עם מיטב אנשי המקצוע.

* פורום המסחר והתעשיה, מפגש אחת לחודש ומאפשר למנהלים בכירים ללבן בעיות שהם נתקלים בהם בעבודתם וליהנות מהידע והנסיון של המנהלים האחרים למציאת פתרונות.

* פגוש את המומחים, 
פורום המתכנס אחת לחודש בלשכה ומאפשר לחברים ו/או לבעלי תפקידים בחברות הכרות וקבלת "טיפים" חשובים מיועצי הלשכה.
הרצאות היועצים בתחומים מגוונים מתקיימים בין השעות 18:00 – 19:30 .
לצפייה בתכנית הרצאות החצי שנתית לחץ כאן