ליצירת קשר וקבלת פרטים נוספים ללא התחייבות, ניתן להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם:
 ברצוני לקבל מכם דיוורים

נפתח פורום מיוחד למנהלים ולבעלי חברות בצפון

לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון פתחה פורום של מנהלים ובעלי חברות מצפון הארץ. פורום המנהלים יתכנס אחת לחודש ויעסוק בדילמות עסקיות, המועלות ע"י המשתתפים בתהליך סיעור מוחות. מפגשים אלה הם גם הזדמנות להיכרויות חדשות ולחשיפת העסק בקרב קהל יעד מפולח. פורום דומה פועל בהצלחה רבה בחיפה כבר שנים רבות.

נשיא לשכת המסחר, דוד קסטל, הדגיש בדברי ברכתו את הייחודיות של לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון, הפועלת כגוף צפוני ולא, כפי שקיים בארגוני מעסיקים אחרים, כסניף של הנהלה היושבת בתל אביב. "זה מאפשר לנו לשים את הדגש על האינטרסים ועל הצרכים הייחודיים של העסקים והמפעלים בצפון.

מנכ"ל לשכת המסחר, רו"ח שמוליק וטנשטיין, ציין כי פתיחת הפורום היא חלק ממדיניותה של לשכת המסחר לקרב ולהנגיש שירותים שנותנת הלשכה לחברות צפוניות.

המפגש נערך בשיתוף עם המועצה התעשייתית מגדל תפן. מאיר חלי, מנכ"ל המועצה התעשייתית מגדל תפן, מסר במפגש כי בכוונת המועצה להגדיל בשנה הקרובה שירותים לעסקים הפועלים במתחם, תוך שימת דגש על השמות והכשרות מקצועיות. עוד מתוכננת הקמת מרחב עבודה משותף כחממה ליזמים צעירים.

במהלך האירוע הרצו נדב כספי, יועץ ומלווה בתחומי רכש, תפעול ושרשרת האספקה, שסקר את מעורבות מערכי הרכש בעידן תחרותי מתקדם, ואיילת בארי, יועצת לשכת המסחר לגיבוש ופיתוח צוותים על גיוס עובדים ומוטיבציה, שהרצתה על חדשנות בגיוס ובהנעת עובדים.

המפגשים הבאים יתמקדו בהעלאת דילמות ובסיעור מוחות, תוך התחייבות המשתתפים לשמירה על דיסקרטיות לגבי כל הנאמר במפגש. בכל מפגש תתקיים הרצאה בנושא עסקי. את הדיונים מנחה יצחק יורמן, יועץ הלשכה לאימון עסקי, המנחה גם את המפגשים בחיפה.

סגן נשיא הלשכה, שמעון בכר, המשתתף בקביעות בדיוני הפורום בחיפה, סיפר כי החברותא שנוצרה בפורום מאפשרת לאנשים להיפתח ולפתח רמת אמון גבוהה ולשמוע מאנשים דעות ועצות מתוך ניסיונם לגבי פתרון הבעיות העולות בדיונים. אנשים אף פונים להתייעץ עם חברים בפורום גם מחוץ למסגרת הדיונים הקבועה.