למידע נוסף על קידום העסק שלך, ניתן להשאיר פרטים כאן:
 ברצוני לקבל מכם דיוורים

"העסקים בצפון צריכים ייצוג צפוני"

חיזוק כלכלת הצפון ומניעת "בריחה" של צעירים מהצפון למרכז הארץ – זו אחת הסיבות שהניעו אותי להיכנס לפוליטיקה" כך אמר ח"כ רם בן ברק ("כחול לבן"), בעת ביקור בלשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון.

נשיא הלשכה, דוד קסטל, הציג בפני ח"כ בן ברק את הצורך להגן על העסקים הצפוניים – גדולים וקטנים, במסחר, בתעשיה ובשירותים - ולהיאבק למען הצרכים הייחודיים שלהם. "מדינת ישראל מאבדת את הצפון. חייבים לשמור על האינטרסים של העסקים בפריפריה הצפונית ולמנוע ניסיונות לפגוע בארגונים המייצגים את העסקים שאינם במרכז הארץ. העסקים הם עמוד התווך של הכלכלה - פגיעה בהם תסכן את עתיד הפריפריה" התריע דוד קסטל.

ח"כ רם בן ברק אמר כי הוא מבקש ללמוד את הנושא לעומקו. "על פניו נראה הגיוני שהצפון ייצג את האינטרסים המיוחדים לצפון וכדי לקדם את הצפון תמצאו בי שותף נאמן".

ח"כ רם בן ברק היה בעברו איש מערכת הביטחון, כיהן כמשנה לראש "המוסד" וכמנכ"ל המשרד לענייני מודיעין ולנושאים אסטרטגיים. כן שימש כנשיא חברת הייעוץ "פורטיפיי סולושנס" ויועץ לדירקטוריון בחברת ״שיבומי״.

ביקורו של ח"כ רם בן ברק הוא הראשון בשורת ביקורים צפויים של חברי כנסת בלשכה. על אף הבחירות הצפויות בספטמבר, לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון ממשיכה את מגעיה עם חברי הכנסת כדי לקרב את מקבלי ההחלטות לצרכי המגזר העסקי בצפון.