ליצירת קשר וקבלת פרטים נוספים ללא התחייבות, ניתן להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם:
 ברצוני לקבל מכם דיוורים

מקבץ בינלאומי

לשכת המסחר חיפה ואיגוד לשכות המסחר מארחים משלחות מסחריות מחו"ל, נספחים מסחריים של מדינות זרות בארץ ונמצאים בקשר עם לשכות מסחר בחו"ל. במסגרת הביקורים של רוב המשלחות מחו"ל בארץ נערכות גם פגישות אישיות בתאום מראש בין חברי המשלחת לבעלי עסקים מלשכת המסחר.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לרונית שגב,
טל' 04-8302113 או במייל ronit@haifachamber.org.il 


לקט זה הנו רק חלק מפניות רבות המגיעות ללשכות המסחר בארץ, המחוברות לרשת בינלאומית של לשכות מסחר, המרכזות הצעות עסקיות של עסקים חברי הלשכות. 
באתר הלשכה תוכלו לראות את ההצעות המתקבלות וגם לחפש את התחום המעניין אתכם. באתר פרטים ראשוניים על כל הצעה וכדי לקבל את ההצעות המפורטות  המעניינות אתכם – שלחו אלינו את המספרים שלהן למייל ronit@haifachamber.org.il


הפרסום מקבץ בינלאומי מספק מידע שוטף על הפעילות הבינלאומית: משלחות מחו"ל ומשלחות מהארץ לחו"ל, פגישות עם נספחים מסחריים, הרצאות מקצועיות על עשיית עסקים במדינות שונות, הצעות עסקיות וכו'. 

(למידע נוסף על הזדמנויות עסקיות אלה, יש לפנות לרונית שגב בדוא"ל  ronit@haifachamber.org.il בציון מס' ההצעה שבסוגריים)

ללקט הזדמנויות עסקיות מהעולם דצמבר 2018 לחץ כאן

לקט זה הנו רק חלק מפניות רבות המגיעות ללשכות המסחר בארץ, המחוברות לרשת בינלאומית של לשכות מסחר, המרכזות הצעות עסקיות של עסקים חברי הלשכות. 
באתר הלשכה תוכלו לראות את ההצעות המתקבלות וגם לחפש את התחום המעניין אתכם. באתר פרטים ראשוניים על כל הצעה וכדי לקבל את ההצעות המפורטות  המעניינות אתכם – שלחו אלינו את המספרים שלהן  למייל ronit@haifachamber.org.il

הצעות עסקיות "חמות" מהעולם
לכתבה המלאה לחץ כאן 

למנוע ההצעות העסקיות לחץ כאן

למקבץ דצמבר 2018 המלא לחץ כאן

הגש הצעה עסקית בינלאומית


חוברת בנושא יבוא מזון לסין יוצאת לאור!

היקף הייבוא לסין בשנים האחרונות הולך וגדל בכלל הסקטורים ובתוך כך נצפתה עלייה נוספת בתחום המזון. יחד עם ההזדמנויות העסקיות הטמונות בייבוא מזון לסין, ישנם גם שינויים רגולטוריים הקשורים לנושא.

לאחרונה בולטת בסין סוגיית בטיחות המזון, עקב מספר תקריות בנושא. ממשלת סין החליטה לערוך שינויים שמטרתם לאכוף ולבקר את איכות המזון במדינה, וכן לפקח על ייצורו, ולשם כך הקימה בשנת 2013 את- NHFPC (National Health and Family Planning Commission of the People’s Republic of China),  אשר מטרתו לנסח תקני בטיחות מזון וכן לפקח על תיקי מזון חדשים.

חברי לשכה מתחום המזון המעוניינים לקבל מידע נוסף, מוזמנים לפנות לרונית שגב במייל: ronit@haifachamber.org.il 

לכתבה המלאה לחץ כאן


אחד עשר כללי הזהב לחברה שפונה לנספחויות המסחריות בסין
פריסת הנספחויות של משרד הכלכלה והתעשייה בסין היא הפריסה הנרחבת ביותר של המשרד בארץ אחת (למשרד יש כיום שש נספחויות מסחריות בסין: שתי נספחויות מסחריות בבייג'ינג, נספחות בשנגחאי, נספחות בגוואנגז'ו, נספחות בצ'נגדו ונספחות בהונג-קונג). בסך הכל יש למשרד שישה נספחות ונספחים מסחריים ועשרות קציני סחר, רובם סינים ומיעוטם ישראלים, שמטרתם היא עידוד היצוא הישראלי לסין ועידוד ההשקעות הסיניות (בדגש על תחום הטכנולוגיה) בישראל.
כשלוקחים בחשבון שעד לפני עשור הייתה נספחות אחת בלבד בסין ושכיום יש יותר נספחויות מסחריות בסין מאשר בארה"ב, מבינים כי מבחינת משרד הכלכלה והתעשייה המוטו "הפנים למזרח" הוא מציאות, לא סיסמא.
בחצי הראשון של שנת 2018 הייתה סין יעד היצוא השני בגובהו מבחינת מדינת ישראל, לאחר השוק האמריקאי (עם זינוק מדהים בהיקפו של כ- 75% ביצוא הסחורות לעומת שנת 2017), כך שניתן לראות שמבחינת היצואן הישראלי, סין היא כבר מזמן לא העתיד, סין היא, לכל דבר ועניין, ההווה.
ויחד עם זאת, חברות ישראליות עדיין חוששות, לעיתים בצדק, מפנייה לשוק הסיני; חשש מהעתקה, מהבדלים תרבותיים, מאי הבנת הקוד העסקי, משפה שונה, מהוצאות כבדות ועוד – כל אלו מונעים לפרקים, מחברות ישראליות לממש את הפוטנציאל הקיים עבורן בשוק הסיני.
כל החששות והאתגרים הללו, במשולב עם חשיבות השוק הסיני לתעשייה הישראלית, הם בדיוק הסיבות לכך שהמשרד בחר להקדיש לסין את מירב התקציבים, המאמצים וכוח האדם כדי לסייע לחברות הישראליות לממש את הפוטנציאל שלהן כאן.
ויחד עם זאת, גם הפנייה לנספחות מסחרית אינה דבר מובן מאליו עבור חברה ישראלית, בין בבואה לפנות לשוק הסיני או לכל שוק אחר. גם חברות שכבר פונות לנספחות מסחרית, אינן מבינות לעיתים כל צרכן את סוג וטיב השירות שנספחויות מסחריות יכולות לספק, או את הדרך בה ניתן לשפר את סיכויי הנספחות לעזור בצורה המיטבית לחברה הישראלית בבואה להשיג את מטרותיה בשוק זה. לכתבה המלאה