ליצירת קשר וקבלת פרטים נוספים ללא התחייבות, ניתן להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם:
 ברצוני לקבל מכם דיוורים

מקבץ בינלאומי

לשכת המסחר חיפה ואיגוד לשכות המסחר מארחים משלחות מסחריות מחו"ל, נספחים מסחריים של מדינות זרות בארץ ונמצאים בקשר עם לשכות מסחר בחו"ל. במסגרת הביקורים של רוב המשלחות מחו"ל בארץ נערכות גם פגישות אישיות בתאום מראש בין חברי המשלחת לבעלי עסקים מלשכת המסחר.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לרונית שגב,
טל' 04-8302113 או במייל ronit@haifachamber.org.il 


הפרסום מקבץ בינלאומי מספק מידע שוטף על הפעילות הבינלאומית: משלחות מחו"ל ומשלחות מהארץ לחו"ל, פגישות עם נספחים מסחריים, הרצאות מקצועיות על עשיית עסקים במדינות שונות, הצעות עסקיות וכו'. 

(למידע נוסף על הזדמנויות עסקיות אלה, יש לפנות לרונית שגב בדוא"ל  ronit@haifachamber.org.il בציון מס' ההצעה שבסוגריים)


לקט זה הנו רק חלק מפניות רבות המגיעות ללשכות המסחר בארץ, המחוברות לרשת בינלאומית של לשכות מסחר, המרכזות הצעות עסקיות של עסקים חברי הלשכות. 
באתר הלשכה תוכלו לראות את ההצעות המתקבלות וגם לחפש את התחום המעניין אתכם. באתר פרטים ראשוניים על כל הצעה וכדי לקבל את ההצעות המפורטות  המעניינות אתכם – שלחו אלינו את המספרים שלהן  למייל ronit@haifachamber.org.il

הצעות עסקיות "חמות" מהעולם
לכתבה המלאה לחץ כאן

למנוע ההצעות העסקיות לחץ כאן

הגש הצעה עסקית בינלאומית


ישראל ואוקראינה חתמו על הסכם סחר חופשי – ינואר 2019

שר הכלכלה והתעשייה, אלי כהן, חתם על הסכם סחר חופשי מעודכן עם מקבילו האוקראיני, סטפן קובייב, במעמד ראש הממשלה בנימין נתניהו ונשיא אוקראינה פטרו אולכסיוביץ'. ההסכם נחתם לאחר מספר שנים של משא ומתן, וכולל הפחתות מכסים הן על יצוא ישראלי לאוקראינה והן על יבוא מוצרים לישראל. ההסכם יכנס לתוקף לאחר אשרורו בכנסת ובפרלמנט האוקראיני.

להמשך הכתבה לחץ כאן