למידע נוסף על קידום העסק שלך, ניתן להשאיר פרטים כאן:
 ברצוני לקבל מכם דיוורים

קשרי חברים

לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון רואה כאחד מיעדיה המרכזיים יצירת קשרים בין החברים ופיתוח קהילה עסקית צפונית, המקדמת עצמה גם ע"י פיתוח הסחר בין חבריה. בין חברי הלשכה מצוי מאגר מומחים בעלי ידע רב ו"רקורד" של שנות ניסיון רבות, הן בתחומי מסחר ותעשיה והן במתן שירות וייעוץ לעסקים.

עובדי הלשכה אמונים על איתור אפשרויות של יצירת קשרים עסקיים בין החברים וניצול הזדמנויות לפיתוח קשרים עסקיים בין החברים.

כדי לאפשר חשיפה מרבית של החברים ושל  רשתות הקשרים של כל אחד מהם לתועלת הדדית, יסדה הלשכה מועדון נטוורקינג הנפגש אחת לחודש בלשכה בבית הלשכה בחיפה ובמקומות נוספים בצפון. הלשכה יוזמת אירועים המאפשרים מפגשים בלתי פורמאליים בין אנשי העסקים: כנס סוף שבוע שנתי, כנסים כלכליים, המלווים את האסיפה הכללית של חברי לשכת המסחר ואירועים נוספים.

בלשכה מתקיימים פורומים מקצועיים שונים, המאפשרים הכרות ויצירת קשרים על בסיס מכנה משותף – פורום מנכ"לים, פורום מנהלי כספים ופורום המשאב האנושי.


מפגשים וכנסים
כדי לאפשר חשיפה מרבית של החברים ושל רשתות הקשרים של כל אחד מהם לתועלת הדדית, יסדה הלשכה מועדון נטוורקינג. הלשכה יוזמת אירועים המאפשרים מפגשים בלתי פורמאליים בין אנשי העסקים: כנס סוף שבוע שנתי, כנסים כלכליים, המלווים את האסיפה הכללית של חברי לשכת המסחר ואירועים נוספים.


פורומים מקצועיים
בלשכה מתקיימים פורומים מקצועיים שונים, המאפשרים הכרות ויצירת קשרים על בסיס מכנה משותף – פורום מנכ"לים, פורום מנהלי כספים ופורום המשאב האנושי.

פרסום
החברים יכולים לפרסם את עסקם לכלל החברים באמצעות הלשכה בדרכים שונות, כגון: פרסום ונראות בעמוד הבית של אתר הלשכה המשמש פורטל המציג במסגרתו את כל התחומים הכלכליים והעסקיים שבהן עוסקת הלשכה, דוגמא לפרסום של חבר לשכה ניתן לראות בקישור הבא: https://tinyurl.com/zjhmh6a, (חברי הלשכה מוזמנים לפרסם באתר הלשכה בהנחה מיוחדת), פרסום בקבוצת חברי הלשכה בפייסבוק, ערבי עיון בתחומי מומחיות של החברים ועוד.
לקבוצת חברי הלשכה בפייסבוק לחץ כאן

למידע נוסף אודות המפגשים ניתן לפנות למחלקת השירות לחבר, בטל' 04-8302115,

במייל: members@haifachamber.org.il או בוואטסאפ: 058-4302105