למידע נוסף על קידום העסק שלך, ניתן להשאיר פרטים כאן:
 ברצוני לקבל מכם דיוורים

שלוחה ללשכת המסחר חיפה במועצה התעשייתית מגדל תפן

לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון והמועצה התעשייתית מגדל תפן החליטו לפתוח שלוחה של לשכת המסחר במשרדי המועצה, כדי להנגיש  את שירותי הלשכה לחברות ולעסקים צפוניים. כך סוכם בביקור של סיגל שאלתיאל-הלוי, ראש המועצה התעשייתית מגדל תפן בלשכת המסחר.

בפגישה עם נשיא לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון, דוד קסטל, אמרה ראש מועצת מגדל תפן כי שלוחה כזו תהווה כתובת לעסקים הצפוניים ותסייע להם בהתנהלות העסקית על היבטיה השונים ובפתרון בעיות מול הרשויות ומשרדי ממשלה.

בפגישה הועלו גם אפשרויות לעריכת יותר קורסים והשתלמויות למנהלים ולעובדים, המתקיימים במכללה העסקית של לשכת המסחר בחיפה, גם בצפון.  כיום נערכות פעולות הדרכה על ידי המכללה בשטחי חברות ומפעלים בצפון הארץ, אך יש מקום להרחבה משמעותית של פעילות זו. דובר גם על הצורך בפיתוח עוד השתלמויות מיוחדות לעסקים בחברה הערבית.

ראש המועצה התעשייתית מגדל תפן ציינה עוד כי בין כל התוכניות והדיבורים על השקעות של מיליארדים בצפון הארץ, יש לאתר מיליונים ספורים לפעילות שתעשה לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון לחיזוק עסקים ושירותים עסקיים בצפון, ולליווי שלהם מול הרגולטורים ולניצול תמריצים ופיתוח השתלמויות.

סיגל שאלתיאל-הלוי כיהנה בעבר כמנכ"לית המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל. "על סמך הידע והניסיון שלי בשטח, אני משוכנעת שצעד כזה ימנף את ההתפתחות הכלכלית בגליל ובצפון".

ביקורה של ראש המועצה התעשייתית מגדל תפן בלשכת המסחר הוא צעד נוסף של שיתופי פעולה בין שני הגופים, במסגרתם כבר נערכים מדי חודש מפגשי פורום מנהלים בתפן, ולפני חודשים אחדים אף ערכה לשכת המסחר כנס כלכלי של אנשי עסקים ומנהלים בתפן.

בצילום: דוד קסטל עם סיגל שאלתיאל - הלוי