למידע נוסף על קידום העסק שלך, ניתן להשאיר פרטים כאן:
 ברצוני לקבל מכם דיוורים

חדשות ואירועים > ביקור מנכ"ל הלשכה בעסקים במג'אר ובעילבון

03/10/2022

משק משפחת ג'השאן בע"מ
מנכ"ל הלשכה רו"ח שמוליק וטנשטיין ומנהל השיווק והרגולציה הבכיר ריאד אברהים ביקרו, לאחרונה, במשק ג'השאן, הנמצא בפארק העסקים קדמת גליל, ונפגשו עם המנכ"ל האני ג'השאן ועם סמנכ"ל השיווק והמכירות יובל שאנן.
משפחת ג`השאן, הנה אחת מן המשפחות הוותיקות בכפר מג`אר שבגליל, מגדלת זיתים ומייצרת שמן זית מאז 1863.לאחרונה הורחבה הפעילות והוקמו בית בד מתקדם ומרכז מבקרים במושב כלנית, הסמוך למג'אר, ומפעל מתקדם עם מרכז אחסנה והפצה לוגיסטי באזור התעשייה קדמת גליל.  התווסף מגוון רחב של מוצרים איכותיים, החל בשמנים זניים, כולם כתית מעולה, דרך טחינה מלאה, חלבה מלאה, תבלינים גליליים וכלה בסדרה קוסמטית המבוססת על שמני הזית.


בתמונה מימין לשמאל: שמוליק וטנשטיין, האני ג'השאן וריאד אברהים.


טחינת הנסיך
ביקור נוסף קיים מנכ"ל הלשכה רו"ח שמוליק וטנשטיין יחד עם מנהל השיווק והרגולציה ריאד אברהים במפעל טחינת הנסיך ונפגשו עם הבעלים ונשיא החברה עפיף טנוס.
מפעל החברה שהוקם ב-1988 שוכן בעילבון, ומשתרע על שטח של 5,500 מ"ר, ומועסקים בו יותר מ-100 עובדים עובדות ונותני שירות. נחשב למפעל הטחינה הגדול ביותר במזרח התיכון בכלל ובישראל בפרט, ויצואן מוביל של טחינה ברחבי העולם. בין לקוחות החברה ניתן למנות את תעשיית המזון בארץ, באירופה ובארה"ב.
הנסיך" מתמחה בייצור טחינה גולמית, ממנה נובע קו היצור לשימושי תעשיית המזון השונים, התחום המוסדי והתחום הקמעונאי. בין מוצרי החברה ניתן למנות טחינה מלאה, טחינה בטעמים, טחינה מתובלת, ייצור מותגים פרטיים לחברות מובילות בארץ ובחו"ל וממרחים על בסיס טחינה שונים. החברה גם תורמת לקהילה, שוקדת על טיפוח ותרומה לארגונים קהילתיים באזור הגליל, בדגש על תחום חינוך הנוער, וכן סיוע מעת לעת לעמותות שונות ומזון לנזקקים.


בתמונה מימין לשמאל: ריאד אברהים, עפיף טנוס ורו"ח שמוליק וטנשטיין.

אלקטרו סומאר
ביקור התקיים גם בחב' אלקטרו סומאר ונפגשו עם המנכ"ל נעים חאמד.

חברת אלקטרו סומאר בע"מ הוקמה בשנת 2000  על ידי נעים חאמד ובניו מייסדי החברה.
החברה מתמחה ביבוא שיווק ומכירת מוצרי חשמל ביתיים, וכיום מהווה את הרשת הפרטית והיחידה במגזר הערבי ובעלת סניפים מרמת הגולן ועד הכרמל .
לאלקטרו סומאר מבחר פתרונות למוצרים לבנים, מוצרי טיפוח, מוצרים קטנים, מוצרי שמע ומוצרים למשק הבית ולמטבח.


בתמונה מימין לשמאל: רו"ח שמוליק וטנשטיין, נעים חאמד וריאד אברהים.

מאפיית אלחלאל
סיור נוסף נערך ברשת מאפיית אל-חלאל במג'אר ונפגשו עם הבעלים האחים דאהש אברהים וויאם אברהים.
אלחלאל היא רשת של מאפיות וקונדיטוריות המונה כרגע 9 חנויות בארבעה מקומות שונים באזור הצפון, סניף הדגל והמאפייה המשפחתית הראשונה נמצאים במע'אר בכיכר אלחלאל.


בתמונה מימין לשמאל: רו"ח שמוליק וטנשטיין, דאהש אברהים, וריאד אברהים.