למידע נוסף על קידום העסק שלך, ניתן להשאיר פרטים כאן:
 ברצוני לקבל מכם דיוורים

חדשות ואירועים > קורסים מיוחדים לבכירים במכללה העסקית

 

קורסים למנהלים בכירים ייפתחו במכללה העסקית בשיתוף עם גורמים מובילים במשק

המכללה העסקית של לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון תפתח במהלך חודש ינואר הקרוב קורסים ייחודיים המיועדים למנהלים בדרגים בכירים, בשיתוף פעולה עם גופים כלכליים מובילים בתחומי לימוד אלה.

 

קורס ניהול רכש ולוגיסטיקה  למנהלים בכירים - הקורס המקצועי והאיכותי ביותר לבכירים בתחום ניהול רכש ולוגיסטיקה. הקורס מקנה ידע וכלים פרקטיים מתקדמים ומיועד  הן בתפקיד ביצועי והן בתפקיד ניהולי. המסיימים בהצלחה את הקורס, אשר יעברו מבחן ההסמכה הבינ"ל בציון 70 ומעלה – יהיו זכאים לתעודה מטעם ארגון הפדרציה הבינלאומית לרכש והספקה IFPS.

הקורס ניתן להתאמה לפי צרכיהן הספציפיים של חברות גדולות.

קורס מורחב וייחודי להערכת שווי חברות - בשיתוף פעולה בין המכללה העסקית של לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון לבין ארנסט אנד יאנג – קוסט פורר גבאי את קסירר מבית פירמת EY Global - חברת רואי החשבון מהמובילות בעולם, נפתח לראשונה בצפון קורס ייחודי לבכירים בעולם העסקי. מנהלים ובעלי שליטה, משקיעים ודירקטורים, רואי חשבון, כלכלנים ומנהלי  כספים יכולים מעכשיו ללמוד בחיפה, ברמה הגבוהה ביותר ומטובי המרצים, איך להעריך נכון את שוויים של נכסים פיננסיים ולקבל החלטות נכונות.

קורס CFO  למנהלי כספים בכירים – קורס נוסף בשיתוף ארנסט אנד יאנג – קוסט פורר גבאי את קסירר מבית פירמת EY Global. קורס המקנה ידע מתקדם בניהול היבטים עסקיים, מסחריים ופיננסיים של החברה ומעדכן בחידושים במיסוי הבינלאומי והישראלי, בביטוח, בניהול סיכונים ובהשתלבות בעולם הדיגיטלי בהקשר לתהליכים עסקיים ופיננסיים.

התנהלות עסקית בינלאומית באנגלית - האם אתה חושש לנהל שיחה עם שותף עסקי בחו"ל, להציג את העסק באנגלית או לכתוב דו"חות והסכמים באנגלית? אל תבלום את אפשרויות הפיתוח של העסק בחו"ל בגלל החשש שהאנגלית שלך אינה ברמה המספיקה! המכללה העסקית של לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון, המכללה המובילה בצפון ללימודי ניהול, שיווק, לוגיסטיקה וסחר בינלאומי, מציעה את הקורס המקיף והמיטבי המאפשר לאנשי העסקים להרחיב את עסקיהם בחו"ל. קורס עדכני המציע ידע מעשי, מותאם לצרכי המנהלים בשטח.

לפרטים נוספים ולהרשמה: סמדר צרפתי, בטל' 04-8302106, smadar@haifachamber.org.il