ליצירת קשר וקבלת פרטים נוספים ללא התחייבות, ניתן להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם:
 ברצוני לקבל מכם דיוורים

חדשות ואירועים > שיווק ONLINE, שיווק OFFLINE– מה נכון לעסק שלך?

מפגש נוסף של פורום "פגוש את המומחים" יתקיים ב-7 במאי 2018 בבית הלשכה ויעסוק בשיווק ONLINE, שיווק OFFLINE ומה שביניהם - מה מתאים לעסק שלך?

מיתוג העסק הוא אוסף של תפיסות, רגשות ועמדות הקיים אצל ציבור הצרכנים כלפי העסק וכלפי מוצרים/שירותים שמציע העסק. יצירת מיתוג היא ניתוח אסטרטגי, הכולל זיהוי של צרכים בשוק, הגדרת קהלי מטרה והתוצאה -  בניית מותג באמצעות גיבוש חזון ויציקת ערכים לתוך חזון זה. כל זה יבוא לידי ביטוי בפעילות שיווקית ופרסומית על כל רבדיה, הן בפלטפורמות החדישות  הדיגיטליות  והן בפלטפורמות הוותיקות.

החלק הראשון במפגש ייוחד להגדרת זהות מותגית של עסק והכלים להתאמת שיווק נכון, לעסק והחלק השני לסקירה של אמצעי המדיה השונים בדיגיטל לקידום העסק באופן מיטבי.

הרצאה של אורן מאיר, מנכ"ל ומנהל קריאטיב ראשי באדיקט ישראל, בעל 15 שנות ניסיון בתחום הפרסום בתפקידי קופירייטר וניהול קריאייטיב במשרדי הפרסום המובילים בארץ, ואלון שניידרמן, מנכ"ל חברת ווב 3 די, העוסקת מזה למעלה מ-20 שנה במתן פתרונות בתחומי האינטרנט והתוכנה מצגות תלת מימד, מיתוג ושיווק דיגיטלי.

חברי הלשכה, שיבקשו לקבוע פגישה אישית עם היועצים, יוכלו לעשות זאת באותו יום לפני ההרצאות.

המפגש של הפורום ייערך ביום שני, 7 במאי, בשעות 18:00 – 19:30. בבית לשכת המסחר, דרך העצמאות 53 חיפה. פרטים והרשמה בקישור: https://lp.vp4.me/8173 או אצל אורליי מסניק בלשכה, בטל' 04-8302115, או בדוא"ל: orly@haifachamber.org.il