ליצירת קשר וקבלת פרטים נוספים ללא התחייבות, ניתן להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם:
 ברצוני לקבל מכם דיוורים

חדשות ואירועים > התמודדות עם ההחמרה המתמדת ברגולציה בנושאי רישוי עסקים ובטיחות תעסוקתית - 5 ביולי בבית הלשכה

* פגוש את המומחים, פורום המתכנס אחת לחודש בלשכה ומאפשר לחברים ו/או לבעלי תפקידים בחברות הכרות וקבלת "טיפים" חשובים מיועצי הלשכה.
הרצאות היועצים בתחומים מגוונים מתקיימים בין השעות 18:00 – 19:30 .
חברי הלשכה, שיבקשו לקבוע פגישה אישית עם היועצים, יוכלו לעשות זאת באותו יום לפני ההרצאות.

המפגש הקרוב יתקיים ב- 5 ביולי 2018 בבית הלשכה. 

במפגש ירצו עו"ד רונן ורדי וגיל אשבל בנושא: "התמודדות עם ההחמרה המתמדת ברגולציה בנושאי רישוי עסקים ובטיחות תעסוקתית":

התגברות הרגולציה וכלי האכיפה - עיצומים וקנסות על חברות ועל המנהלים הבכירים בהן, מחייבת להתעדכן תדיר ולהבין את המשמעויות הנובעות מכלל דרישות החוק ואופן יישומן בכל ההיבטים של רישוי עסקים, בטיחות וגהות התעסוקתית.

במקרה של תאונת עבודה, על המעסיקים האחריות האזרחית והפלילית לגבי חובת הזהירות כלפי עובדיכם הישירים ובנוגע לקבלני המשנה בארגון, ולכן יש לעסוק  באופן שיטתי ומניעתי ולהכין את הארגון לתרחישים אפשריים.

במפגש ייסקרו ההתפתחות החשובה של השנים האחרונות והתפיסה השלטת כיום באולמות בתי המשפט בתחום.

מעגל משלים ורחב יותר של פעילות מניעתית, המגינה על המעסיקים מפני תביעות מכל סוג, נוגע לעמידה בכל הדרישות לקבלת רישיון עסק - החל מבדיקת היתכנות הרישוי במקום שנבחר להקמת עסק או להעברתו, וכלה בעמידה בדרישות של כיבוי אש, משטרה, משרד הבריאות, בטיחות, נגישות, איכות הסביבה וכו'. בתחומים אלו עולות חדשות לבקרים החמרות ברגולציה ודרישות חדשות. במפגש יוצעו דרכים להתמודדות עם דרישות אלו.

לפרטים נוספים והרשמה ניתן להשאיר פרטים כאן: https://lp.vp4.me/8hw9 או בפנייה ישירה  לרכזת השירות לחבר: אורליי מסניק, בטל' 04-8302115 או במייל: orly@haifachamber.org.il