למידע נוסף על קידום העסק שלך, ניתן להשאיר פרטים כאן:
 ברצוני לקבל מכם דיוורים

חדשות ואירועים > הורחב הסיוע לקליטת עובדים באזורי עדיפות לאומית

משרד הכלכלה והתעשייה באמצעות הרשות להשקעות ולפיתוח התעשייה והכלכלה יוצא בהקצאה נוספת לקליטת עובדים חדשים בשכר גבוה באזורי עדיפות לאומית ובירושלים. התכנית מיועדת לסייע למעוניינים להקים, להרחיב או להעתיק את העסק לאזורים אלה.
במקצה הקיים ליעד זה נוספו כמה חידושים מהותיים, במטרה להרחיב את פוטנציאל החברות הנהנות:  לראשונה יוכלו גם חברות מענפי המחקר והפיתוח (מו"פ) בהנדסה ומדעי הטבע, ולא רק חברות תעשייתיות וחברות מתחום המחשבים, להגיש בקשות במסגרת המסלול. מדובר על חברות מתחום המו"פ במדעי הטבע, הנדסה, מדעי הרפואה, ביוטכנולוגיה, מדעי החקלאות, מחקר קליני ועוד.
במקרה של מרכזי מו"פ של חברת זרות - אלו יוכלו לגשת רק אם הם ממוקמים ברשויות המרוחקות יותר ממרכז הארץ (אשכולות פריפריאליים 4-1).
נפתחה אפשרות להגשת בקשות במסגרת המסלול לסוגי תאגידים נוספים כגון: אגודות שיתופיות ושותפויות רשומות.
בעבר נדרשו חברות למחזור מכירות מינימלי של 25 מיליוני ₪, למעט חברות ברשויות פריפריאליות 4-1 בצפון, אשר נדרשו למחזור מכירות מינימלי של 15 מיליוני ₪. כלל זה הוחל בהוראה החדשה על כלל הרשויות הפריפריאליות 4-1 בכלל אזורי עדיפות לאומית. יינתן תיעדוף לבקשות של חברות מענף הפוד-טק שעומדות בתנאי ההוראה מאזור קריית שמונה.
מעסיקים, אשר יתחייבו להעסיק משרתי מילואים פעילים, בעלי תעודת משרת מילואים פעיל, יזכו בניקוד נוסף עם בדיקת התכנית העסקית שלהם.
המועד האחרון להגשת בקשה לסיוע במסלול זה הוא 22 בספטמבר 2019.

פרטים על מסלול סיוע זה ודרכי הגשת הבקשה באתר משרד הכלכלה והתעשייה: https://tinyurl.com/y3ty7ok5

לקביעת פגישת ייעוץ ראשוני עם יועץ הלשכה, המתמחה בתחום, נא פנו לאביאל קורן במייל: aviel@haifachamber.org.il או בטל':04-8302114.