למידע נוסף על קידום העסק שלך, ניתן להשאיר פרטים כאן:
 ברצוני לקבל מכם דיוורים

חדשות ואירועים > פיתוח פעילות עסקית עם איחוד האמירויות - מפגשי זום

13/09/2020
פיתוח פעילות עסקית עם איחוד האמירויות - מפגשי זום עם מומחים

האם איחוד האמירויות הוא השוק הנכון עבור העסק שלכם
?
 
לפני שאתם רצים לקנות כרטיס טיסה, איגוד לשכות המסחר עבורכם סדרה של וובינרים על איך באמת עושים עסקים באיחוד האמירויות ובמדינות המפרץ בכלל: התרבות העסקית המקומית, חוקי הסחר והלוגיסטיקה, תחזיות כלכליות, והפוטנציאל הענק ב- Ecommerce
 
 
WELCOME TO ABU DABI
مرحبا بكم في أبو ظبي
 
הבירה הכלכלית והעסקית של המפרץ הפרסי ואחת המתקדמות בעולם נפתחה לפעילות של חברות ישראליות. מדובר בכלכלה המתבססת על יזמות וחדשנות, ובשוק אדיר של כ- 1.4 מיליארד איש.
איך מזקקים את הפוטנציאל המסחרי להזדמנות עסקית אמיתית?
 
הנכם מוזמנים לסדרת הרצאות מרתקת שתעניק לכם כלים מעשיים לפעילות עסקית רווחית באיחוד האמירויות בפרט ובמדינות המפרץ בכלל.
 
ההרצאות יתקיימו ב- ZOOM בין התאריכים  15 – 29 לספטמבר, 2020
 
 
לפניכם רשימת הוובינרים והמועדים שלהם:
 
חוקיות סחר ופתרונות לוגיסטיים יצירתיים
15/9 | 15:00
 
חברות ישראליות המעוניינות לפעול באיחוד חייבות להכיר את חוקיות הייבוא ממדינות המפרץ לישראל ולדובאי, כמו גם הליכי יבוא וקבלת רישיונות למוצרים רגישים כמו מזון, תמרוקים, תוצרת חקלאית וכדומה. לצד זאת, העשייה והעסקים במדינות ערב מבוססים על אמון ,דיסקרטיות, ורשת קשרים ענפה ועל החברות הישראליות לדעת איך לשנות את דרך ההתנהלות מולן בצורה יצירתית. 
 
מרצים: עמיר דמרי, בעלים ומנכ"ל של קבוצת סיגמאי משרדי סחר ושילוח בינלאומי, ואלירן מלול, בעלים ומנכ"ל של חברת Arab Markets הפועלת לקידום האינטרסים של חברות ישראליות בדובאי ואבו דאבי.
 
האקלים הפוליטי-כלכלי וההזדמנויות עבור חברות ישראליות
23/9 | 15:00 
 
מהו האקוסיסטם הפוליטי והכלכלי באיחוד ובמדינות המפרץ? הוובינר יסקור את ההיבטים המיוחדים של המשטר הכלכלי (אזורי סחר חופשיים, הסכמים והסדרים עם המדינות השותפות ב- GCC ועוד) תוך ניתוח של סחר החוץ האמירטי ומיפוי הזדמנויות עיקריות עבור חברות ישראליות. 
 
מרצה: יצחק גל, מכון תווים- מומחה לכלכלה ופיתוח עסקים בשווקים הערביים.
 
 
Ecommerce במדינות המפרץ - ערוץ השקעה מבטיח
  29/9 | 15:00
 
מהיום גם ישראלים יכולים ליהנות מפירות ההשקעה במסחר הדיגיטלי במדינות המפרץ ואיחוד האמירויות בפרט, ממש כפי שהן פועלות כבר שנים באירופה ובארה"ב. הוובינר יעניק כלים מקצועיים ופרקטיים כיצד לפעול באחד מערוצי ההשקעה הצומחים, האטרקטיביים והמבטיחים ביותר באיחוד כיום. 
 
מרצה: שלומי נידם, בעלים ומייסד של קבוצת נידם, מומחה אי-קומרס, אחד מהמוכרים הגדולים באמזון, עושה עסקים באיחוד האמירויות כ 10 שנים.
 
לרישום לוובינרים, כולם או חלק מהם, הנכם מוזמנים לפנות לרונית שגב בלשכה במייל: ronit@haifachamber.org.il או בטל' 04-8302113