למידע נוסף על קידום העסק שלך, ניתן להשאיר פרטים כאן:
 ברצוני לקבל מכם דיוורים

מפגשים של חברי הלשכה ליצירת קשרים עסקיים חדשים

מפגשים של חברי הלשכה ליצירת קשרים עסקיים חדשים, הנם כלי לפיתוח והרחבת המעגלים העסקיים ומפגיש קבוצה של אנשי עסקים, הלומדים להכיר זה את זה, ובעקבות ההיכרות לא רק יוצרים קשרים עסקיים ביניהם, אלא גם ממליצים לחבריהם. בדרך זו נהנה כל אחד מהמשתתפים במפגש גם מרשת ההיכרויות והקשרים של המשתתפים האחרים.

במסגרת המפגשים, כל אחד מהמשתתפים מציג את עצמו ואת עיסוקו בפני האחרים, מה הייחוד והיתרונות במוצר/שירות שהוא מציע ומסביר איזה סוג לקוחות הוא מחפש וכיצד הקשרים שלו יכולים לסייע לאחרים.

המפגשים מתקיימים מידי חודש. מומלץ להגיע לכמה שיותר מהם, שכן בכל מפגש יש משתתפים חדשים רבים. המפגשים מיועדים ליצירת הפניות עסקיות בין משתתפי המפגש ובינם לבין עסקים נוספים ולבחינת אפשרויות לשיתופי פעולה עסקיים. 

המפגשים מיועדים לחברים בלשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון ואורחים – מי שאינם חברים בלשכה ומועמדים פוטנציאליים להצטרף ללשכה יכולים לבקש להתארח בהם פעם אחת.

במפגשים של חברי הלשכה משתתפים בעלי עסקים ממגוון גדול של עיסוקים, כולל תעשיינים, יבואנים ויצואנים. הנכם מוזמנים להגיע למפגש ולנצל את הפוטנציאל העסקי העומד לרשותכם.
 

המפגש החודשי של חברי הלשכה ליצירת קשרים עסקיים חדשים יתקיים ב- 26 ביולי בין השעות 17:30 - 19:30 (התכנסות וכיבוד מ-17:00) בבית הלשכה, דרך העצמאות 53, חיפה. 

את המפגש ינחה אריה גלר, מנטור ויועץ עסקי, מומחה ליצירת קשרים עסקיים ושיתופי פעולה במגזר העסקי.
המפגש יתקיים בהתאם לכל הנחיות משרד הבריאות.

המפגש יעסוק בהנעת העסק להצלחה דרך מוטיבציה גבוהה. מוטיבציה ורצון להצליח יניעו קדימה את העסק גם כאשר נאלצים לעשות שינוי כזה או אחר. בירור המוטיבציה שלך עשוי לסייע לאיתור כיוונים נכונים להתפתחות העסק.

המפגשים מיועדים ליצירת הפניות עסקיות בין משתתפי המפגש ובינם לבין עסקים נוספים 
ולבחינת אפשרויות לשיתופי פעולה עסקיים. מפגשים אלו חשובים ואפקטיביים לכל מי שמעוניין להרחיב את המעגל העסקי שלו.

לרישום למפגש ניתן להשאיר פרטים כאן: https://lp.vp4.me/mixt או בפניה ישירה לרכזת השירות לחבר, אורלי מסניק, בטל' 04-8302115, בוואטסאפ: 058-4302105 או במייל: orly@haifachamber.org.il 

מידע נוסף:

הצטרף ללשכה ותוכל ליהנות מחשיפה למאות עסקים

בעמוד זה תמצאו את המגוון הרחב של יועצי לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון