למידע נוסף על קידום העסק שלך, ניתן להשאיר פרטים כאן:
 ברצוני לקבל מכם דיוורים

מפגשים של חברי הלשכה ליצירת קשרים עסקיים חדשים

מפגשים של חברי הלשכה ליצירת קשרים עסקיים חדשים, הנם כלי לפיתוח והרחבת המעגלים העסקיים ומפגיש קבוצה של אנשי עסקים, הלומדים להכיר זה את זה, ובעקבות ההיכרות לא רק יוצרים קשרים עסקיים ביניהם, אלא גם ממליצים לחבריהם. בדרך זו נהנה כל אחד מהמשתתפים במפגש גם מרשת ההיכרויות והקשרים של המשתתפים האחרים.

במסגרת המפגשים, כל אחד מהמשתתפים מציג את עצמו ואת עיסוקו בפני האחרים, מה הייחוד והיתרונות במוצר/שירות שהוא מציע ומסביר איזה סוג לקוחות הוא מחפש וכיצד הקשרים שלו יכולים לסייע לאחרים.

המפגשים מתקיימים מידי חודש. מומלץ להגיע לכמה שיותר מהם, שכן בכל מפגש יש משתתפים חדשים רבים. המפגשים מיועדים ליצירת הפניות עסקיות בין משתתפי המפגש ובינם לבין עסקים נוספים ולבחינת אפשרויות לשיתופי פעולה עסקיים. 

המפגשים מיועדים לחברים בלשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון ואורחים – מי שאינם חברים בלשכה ומועמדים פוטנציאליים להצטרף ללשכה יכולים לבקש להתארח בהם פעם אחת.

במפגשים של חברי הלשכה מתחילת העונה משתתפים בעלי עסקים ממגוון גדול של עיסוקים, כולל תעשיינים, יבואנים ויצואנים. הנכם מוזמנים להגיע למפגש ולנצל את הפוטנציאל העסקי העומד לרשותכם. הנכם מוזמנים להגיע למפגש ולנצל את הפוטנציאל העסקי העומד לרשותכם.

אם לא תבדל את העסק מבין המתחרים, איך יידעו הלקוחות שכדאי להם לפנות דווקא אליך?

ייחודיות ובידול הן שם המשחק להצלחה עסקית, וכל עסק יכול ליצור דימוי וערך ייחודי – אשר ימשוך אליו בדיוק את הלקוחות והשותפים העסקיים איתם הוא רוצה להתקשר.  
1. איך מזהים ומחדדים את הייחוד של העסק שלנו ?
2. איך מתקשרים בצורה אפקטיבית את הייחוד של העסק שלנו?
3. איך ממנפים את הייחוד של העסק שלנו – ככלי ליצירת והעצמת שיתופי פעולה עסקיים?

בתיה אפשטיין-בוחניק, מחברת קיו-לינגואה, חברת תרגום ושפה בינלאומית, יועצת הלשכה לתקשורת עסקית בינלאומית ומנחת קבוצות נטוורקינג, תנחה איך להגיע למציאת הייחוד של העסק שלך, אותו ייחוד שייתן לך את היתרון על פני המתחרים .

המפגש ייערך בבית לשכת המסחר, דרך העצמאות 53 חיפה, בין השעות 17:30– 19:30. (התכנסות ב-17:00). האירוע אינו כרוך בתשלום, אך יש להירשם מראש.

חברי לשכה, שאינם יכולים להגיע למפגש בעצמם, מוזמנים לשלוח נציג אחר מהחברה.

ההרשמה אצל אורלי מסניק בלשכה, בטל' 04-8302115, בוואטסאפ 058-4302105 או בדוא"ל: orly@haifachamber.org.il
מידע נוסף:

הצטרף ללשכה ותוכל ליהנות מחשיפה למאות עסקים

בעמוד זה תמצאו את המגוון הרחב של יועצי לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון