ליצירת קשר וקבלת פרטים נוספים ללא התחייבות, ניתן להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם:
 ברצוני לקבל מכם דיוורים

מפגשים של חברי הלשכה ליצירת קשרים עסקיים חדשים

מפגשים של חברי הלשכה ליצירת קשרים עסקיים חדשים, הנם כלי לפיתוח והרחבת המעגלים העסקיים ומפגיש קבוצה של אנשי עסקים, הלומדים להכיר זה את זה, ובעקבות ההיכרות לא רק יוצרים קשרים עסקיים ביניהם, אלא גם ממליצים לחבריהם. בדרך זו נהנה כל אחד מהמשתתפים במפגש גם מרשת ההיכרויות והקשרים של המשתתפים האחרים.

במסגרת המפגשים, כל אחד מהמשתתפים מציג את עצמו ואת עיסוקו בפני האחרים, מה הייחוד והיתרונות במוצר/שירות שהוא מציע ומסביר איזה סוג לקוחות הוא מחפש וכיצד הקשרים שלו יכולים לסייע לאחרים.

המפגשים מתקיימים מידי חודש. מומלץ להגיע לכמה שיותר מהם, שכן בכל מפגש יש משתתפים חדשים רבים. המפגשים מיועדים ליצירת הפניות עסקיות בין משתתפי המפגש ובינם לבין עסקים נוספים ולבחינת אפשרויות לשיתופי פעולה עסקיים. 

המפגשים מיועדים לחברים בלשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון ואורחים – מי שאינם חברים בלשכה ומועמדים פוטנציאליים להצטרף ללשכה יכולים לבקש להתארח בהם פעם אחת.
במפגש הקרוב נעסוק בשיתופי פעולה עסקיים - העצמה ע"י קולגות בתחום. את המפגש תנחה בתיה אפשטיין בוחניק, מנחת קבוצות נטוורקינג.

במפגשים של חברי הלשכה מתחילת העונה משתתפים בעלי עסקים ממגוון גדול של עיסוקים, כולל תעשיינים, יבואנים ויצואנים. הנכם מוזמנים להגיע למפגש ולנצל את הפוטנציאל העסקי העומד לרשותכם. הנכם מוזמנים להגיע למפגש ולנצל את הפוטנציאל העסקי העומד לרשותכם.

למצוא ממליצים אמינים שיקדמו את העסק  - זה היעד העיקרי של מפגשי נטוורקינג. המלצות מפה לאוזן של בעל עסק שאתה מכיר, ודווקא מתחום העיסוק שלך, יסייעו לך בגיוס לקוחות עם "דעה קדומה" חיובית. איך גורמים לאנשים אלה לפעול לקידום העסק שלך?
 
המפגש יתקיים בסניף בנק דיסקונט בזכרון יעקב, מרכז מסחרי חדש, רח' הדגן 2. במסגרת שיתוף פעולה עם הבנק יתארחו במפגש גם לקוחות עסקיים שלו.
במפגש תתקיים הרצאת אורח של מר אבשלום שרון, מנהל פרויקטים בחטיבת הדיגיטל בבנק דיסקונט, בנושא: "עולם הדיגיטל ובנקאות דיגיטלית"
באופן חד פעמי, המפגש החודשי יתקיים ביום שלישי ה-28 במאי (ולא ביום רביעי), בין השעות 17:30– 20:00 (התכנסות וכיבוד מ-17:00)
את המפגש תנחה בתיה אפשטיין בוחניק, יועצת הלשכה לתקשורת עסקית בינלאומית, ומנחת קבוצות נטוורקינג.

האירוע אינו כרוך בתשלום, אך יש להירשם מראש. חברי לשכה, שאינם יכולים להגיע למפגש בעצמם, מוזמנים לשלוח נציג אחר מהחברה.
להרשמה מהירה ניתן להשאיר פרטים כאן: https://lp.vp4.me/jxq8 או בפניה ישירה אורלי מסניק בלשכה, בטל' 04-8302115, או בדוא"ל: orly@haifachamber.org.ilמידע נוסף:

הצטרף ללשכה ותוכל ליהנות מחשיפה למאות עסקים

בעמוד זה תמצאו את המגוון הרחב של יועצי לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון