למידע נוסף על קידום העסק שלך, ניתן להשאיר פרטים כאן:
 ברצוני לקבל מכם דיוורים

מפגשים של חברי הלשכה ליצירת קשרים עסקיים חדשים

מפגשים של חברי הלשכה ליצירת קשרים עסקיים חדשים, הנם כלי לפיתוח והרחבת המעגלים העסקיים ומפגיש קבוצה של אנשי עסקים, הלומדים להכיר זה את זה, ובעקבות ההיכרות לא רק יוצרים קשרים עסקיים ביניהם, אלא גם ממליצים לחבריהם. בדרך זו נהנה כל אחד מהמשתתפים במפגש גם מרשת ההיכרויות והקשרים של המשתתפים האחרים.

במסגרת המפגשים, כל אחד מהמשתתפים מציג את עצמו ואת עיסוקו בפני האחרים, מה הייחוד והיתרונות במוצר/שירות שהוא מציע ומסביר איזה סוג לקוחות הוא מחפש וכיצד הקשרים שלו יכולים לסייע לאחרים.

המפגשים מתקיימים מידי חודש. מומלץ להגיע לכמה שיותר מהם, שכן בכל מפגש יש משתתפים חדשים רבים. המפגשים מיועדים ליצירת הפניות עסקיות בין משתתפי המפגש ובינם לבין עסקים נוספים ולבחינת אפשרויות לשיתופי פעולה עסקיים. 

המפגשים מיועדים לחברים בלשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון ואורחים – מי שאינם חברים בלשכה ומועמדים פוטנציאליים להצטרף ללשכה יכולים לבקש להתארח בהם פעם אחת.

במפגשים של חברי הלשכה מתחילת העונה משתתפים בעלי עסקים ממגוון גדול של עיסוקים, כולל תעשיינים, יבואנים ויצואנים. הנכם מוזמנים להגיע למפגש ולנצל את הפוטנציאל העסקי העומד לרשותכם. 

המפגש הקרוב יתקיים ב- 26 בנובמבר 2019, בין השעות 17:30 - 19:30 (התכנסות משעה 17), בבית הלשכה, דרך העצמאות 53, חיפה. 
חנייה חופשית משעה 16:00 במקומות חנייה מסומנים כחול לבן באזור קמפוס הנמל ובחניון מול תחנת הרכבת מרכז השמונה וחניונים נוספים באיזור.

גורם הצלחה דומיננטי בעסקים – הקשבה!

בדרך כלל אנחנו שומעים את בן השיח שלנו וכבר מכינים את התשובה. לא פעם אנו מחמיצים את ההזדמנות לשמוע מה הוא באמת צריך ומהן נקודות ההשקה שלנו עם העסק שלו או עם לקוחותיו הפוטנציאליים.

הקשבה עסקית חכמה אינה באה להחליף דיבור, אולם היא פותחת אפשרויות לדיוק רב יותר בדרך למו"מ עסקי ולסגירת עסקאות.

המפגש בהנחייתו של אריה גלר מנטור ויועץ עסקי , מומחה ליצירת קשרים עסקיים וליצירת שיתופי פעולה במגזר העסקי

 ניתן להירשם באמצעות השארת פרטים כאן: https://lp.vp4.me/kpki או בפניה ישירה לאורלי מסניק בלשכה, בטל' 04-8302115, בוואטסאפ 058-4302105 או בדוא"ל: orly@haifachamber.org.il
מידע נוסף:

הצטרף ללשכה ותוכל ליהנות מחשיפה למאות עסקים

בעמוד זה תמצאו את המגוון הרחב של יועצי לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון