ליצירת קשר וקבלת פרטים נוספים ללא התחייבות, ניתן להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם:
 ברצוני לקבל מכם דיוורים

מפגשים של חברי הלשכה ליצירת קשרים עסקיים חדשים

מפגשים של חברי הלשכה ליצירת קשרים עסקיים חדשים, הנם כלי לפיתוח והרחבת המעגלים העסקיים ומפגיש קבוצה של אנשי עסקים, הלומדים להכיר זה את זה, ובעקבות ההיכרות לא רק יוצרים קשרים עסקיים ביניהם, אלא גם ממליצים לחבריהם. בדרך זו נהנה כל אחד מהמשתתפים במפגש גם מרשת ההיכרויות והקשרים של המשתתפים האחרים.

במסגרת המפגשים, כל אחד מהמשתתפים מציג את עצמו ואת עיסוקו בפני האחרים, מה הייחוד והיתרונות במוצר/שירות שהוא מציע ומסביר איזה סוג לקוחות הוא מחפש וכיצד הקשרים שלו יכולים לסייע לאחרים.

המפגשים מתקיימים מידי חודש. מומלץ להגיע לכמה שיותר מהם, שכן בכל מפגש יש משתתפים חדשים רבים. כל מפגש פתוח גם למצטרפים חדשים ולחברים המעוניינים להשתתף במפגש אחד בלבד.
המפגש הקרוב יתקיים ב- 25 ביולי ויעסוק בקבלת "לידים" איכותיים לעסק שלך דרך נטוורקינג.איך לשתף פעולה עם עסקים אחרים, בעיקר במקצועות משיקים,  להזרים הפניות ולקבל מהם הפניות. איך להציג לבעלי עסקים את העסק שלי באופן המתאים ביותר לקבלת "לידים" אפקטיביים. איך לנצל את הקשרים האישיים בנטוורקינג לקבלת "לידים" עבור העסק - אלה הנושאים שיעלו במפגש החודשי של חברי לשכת המסחר. את המפגש ינחה אריה גלר, מנטור עסקי ומומחה ליצירת קשרים עסקיים וליצירת שיתופי פעולה במגזר העסקי.

המפגש ייערך בבית לשכת המסחר, דרך העצמאות 53 חיפה, בין השעות 17:00– 19:00 (התכנסות וכיבוד מ-16:30). האירוע אינו כרוך בתשלום, אך יש להירשם מראש. חברי הלשכה מוזמנים להגיע למפגש או לשלוח נציג מטעמם.

ניתן להירשם באמצעות השארת פרטים כאן: https://lp.vp4.me/85h5 או בפנייה ישירה לאורליי מסניק בלשכה, בטל' 04-8302115, או בדוא"ל:orly@haifachamber.org.il


לתכנית המפגשים לשנת 2017-2018  לחץ כאןלנבחרת המנחים לחץ כאן
מידע נוסף:

הצטרף ללשכה ותוכל ליהנות מחשיפה למאות עסקים

בעמוד זה תמצאו את המגוון הרחב של יועצי לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון