למידע נוסף על קידום העסק שלך, ניתן להשאיר פרטים כאן:
 ברצוני לקבל מכם דיוורים

מפגשים של חברי הלשכה ליצירת קשרים עסקיים חדשים

מפגשים של חברי הלשכה ליצירת קשרים עסקיים חדשים, הנם כלי לפיתוח והרחבת המעגלים העסקיים ומפגיש קבוצה של אנשי עסקים, הלומדים להכיר זה את זה, ובעקבות ההיכרות לא רק יוצרים קשרים עסקיים ביניהם, אלא גם ממליצים לחבריהם. בדרך זו נהנה כל אחד מהמשתתפים במפגש גם מרשת ההיכרויות והקשרים של המשתתפים האחרים.

במסגרת המפגשים, כל אחד מהמשתתפים מציג את עצמו ואת עיסוקו בפני האחרים, מה הייחוד והיתרונות במוצר/שירות שהוא מציע ומסביר איזה סוג לקוחות הוא מחפש וכיצד הקשרים שלו יכולים לסייע לאחרים.

המפגשים מתקיימים מידי חודש. מומלץ להגיע לכמה שיותר מהם, שכן בכל מפגש יש משתתפים חדשים רבים. המפגשים מיועדים ליצירת הפניות עסקיות בין משתתפי המפגש ובינם לבין עסקים נוספים ולבחינת אפשרויות לשיתופי פעולה עסקיים. 

המפגשים מיועדים לחברים בלשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון ואורחים – מי שאינם חברים בלשכה ומועמדים פוטנציאליים להצטרף ללשכה יכולים לבקש להתארח בהם פעם אחת.

במפגשים של חברי הלשכה משתתפים בעלי עסקים ממגוון גדול של עיסוקים, כולל תעשיינים, יבואנים ויצואנים. הנכם מוזמנים להגיע למפגש ולנצל את הפוטנציאל העסקי העומד לרשותכם. 

המפגש הקרוב של חברי הלשכה ליצירת קשרים עסקיים חדשים יתקיים ביום שלישי, ה- 28 בינואר, בהנחיית איילת בארי, יועצת ארגונית וסטנדאפיסטית.

המפגש יעסוק בשיטות מקוריות להרחבת סל השירותים/מוצרים שלך ולהתפתחותו של העסק לתחומים חדשים: 
התפתחות משותפת של העסק ושל בעל העסק – ערך גבוה ללקוחות קיימים ופוטנציאלים 

בעל עסק, שמבין את היתרונות היחסיים שלו ומשתמש בהן לטובת העסק, מתפתח ומרחיב את סל השירותים/מוצרים שלו נמצא בצמיחה משותפת עם העסק שלו.

כדי להציע ערך ייחודי ללקוחות קיימים ופוטנציאליים יש לי אחריות כבעל עסק להתפתח, להמציא את עצמי באופן מתמיד, לחדש. ניתן להסתכל על העסק בראייה רחבה, "לזוז" מהמקום הקבוע, וכך להתמודד בהצלחה מול המתחרים שלי.

להרשמה מהירה למפגש ניתן להשאיר פרטים כאן: https://lp.vp4.me/kiet או לפנות לאורלי מסניק בטל' 04-8302115, בוואטסאפ 058-4302105, או בדוא"ל  orly@haifachamber.org.il
מידע נוסף:

הצטרף ללשכה ותוכל ליהנות מחשיפה למאות עסקים

בעמוד זה תמצאו את המגוון הרחב של יועצי לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון