ליצירת קשר וקבלת פרטים נוספים ללא התחייבות, ניתן להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם:
 ברצוני לקבל מכם דיוורים

מפגשים של חברי הלשכה ליצירת קשרים עסקיים חדשים

מפגשים של חברי הלשכה ליצירת קשרים עסקיים חדשים, הנם כלי לפיתוח והרחבת המעגלים העסקיים ומפגיש קבוצה של אנשי עסקים, הלומדים להכיר זה את זה, ובעקבות ההיכרות לא רק יוצרים קשרים עסקיים ביניהם, אלא גם ממליצים לחבריהם. בדרך זו נהנה כל אחד מהמשתתפים במפגש גם מרשת ההיכרויות והקשרים של המשתתפים האחרים.

במסגרת המפגשים, כל אחד מהמשתתפים מציג את עצמו ואת עיסוקו בפני האחרים, מה הייחוד והיתרונות במוצר/שירות שהוא מציע ומסביר איזה סוג לקוחות הוא מחפש וכיצד הקשרים שלו יכולים לסייע לאחרים.

המפגשים מתקיימים מידי חודש. מומלץ להגיע לכמה שיותר מהם, שכן בכל מפגש יש משתתפים חדשים רבים. המפגשים מיועדים ליצירת הפניות עסקיות בין משתתפי המפגש ובינם לבין עסקים נוספים ולבחינת אפשרויות לשיתופי פעולה עסקיים. 

המפגשים מיועדים לחברים בלשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון ואורחים – מי שאינם חברים בלשכה ומועמדים פוטנציאליים להצטרף ללשכה יכולים לבקש להתארח בהם פעם אחת. 

מפגש הנטוורקינג של חברי לשכת המסחר, יתקיים ביום רביעי, 28 בנובמבר  2018, בהנחייתה של איילת בארי, יועצת הלשכה לפיתוח צוותים וסדנאות מכירה ושירות. המפגש יעסוק בחשיבות של פגישות "אחד על אחד" כאמצעי שיווקי לקידום העסק. נטוורקינג היא שיטת שיווק בעזרתה ניתן להגיע לאנשי קשר שאנחנו מחפשים, ליצור קשרים עסקיים עם אנשי מפתח.
הלב של עבודת הנטוורקינג הוא פגישות "אחד על אחד", במטרה מוצהרת להפיק מהן "לידים" איכותיים, עבור שני הצדדים.
איך בוחרים מי הכי אפקטיבי עבורנו לפגישה מוצלחת? איך נגרום לו להיפגש איתנו? ומה עושים בפגישה עצמה כדי לצאת עם כמה שיותר "לידים" איכותיים? איך נמנעים מבזבוז זמן?
המפגש ייערך בבית לשכת המסחר, דרך העצמאות 53 חיפה, בין השעות 17:30– 19:30 (התכנסות וכיבוד מ-17:00). 


האירוע אינו כרוך בתשלום, אך יש להירשם מראש. חברי לשכה, שאינם יכולים להגיע למפגש בעצמם, מוזמנים לשלוח נציג אחר מהחברה.

להרשמה מהירה ניתן להשאיר פרטים כאן: https://lp.vp4.me/ewbj או לפנות ישירות לאורלי מסניק בלשכה, בטל' 04-8302115, או בדוא"ל: orly@haifachamber.org.ilמידע נוסף:

הצטרף ללשכה ותוכל ליהנות מחשיפה למאות עסקים

בעמוד זה תמצאו את המגוון הרחב של יועצי לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון