למידע נוסף על קידום העסק שלך, ניתן להשאיר פרטים כאן:
 ברצוני לקבל מכם דיוורים

מפגשים של חברי הלשכה ליצירת קשרים עסקיים חדשים

מפגשים של חברי הלשכה ליצירת קשרים עסקיים חדשים, הנם כלי לפיתוח והרחבת המעגלים העסקיים ומפגיש קבוצה של אנשי עסקים, הלומדים להכיר זה את זה, ובעקבות ההיכרות לא רק יוצרים קשרים עסקיים ביניהם, אלא גם ממליצים לחבריהם. בדרך זו נהנה כל אחד מהמשתתפים במפגש גם מרשת ההיכרויות והקשרים של המשתתפים האחרים.

במסגרת המפגשים, כל אחד מהמשתתפים מציג את עצמו ואת עיסוקו בפני האחרים, מה הייחוד והיתרונות במוצר/שירות שהוא מציע ומסביר איזה סוג לקוחות הוא מחפש וכיצד הקשרים שלו יכולים לסייע לאחרים.

המפגשים מתקיימים מידי חודש. מומלץ להגיע לכמה שיותר מהם, שכן בכל מפגש יש משתתפים חדשים רבים. המפגשים מיועדים ליצירת הפניות עסקיות בין משתתפי המפגש ובינם לבין עסקים נוספים ולבחינת אפשרויות לשיתופי פעולה עסקיים. 

המפגשים מיועדים לחברים בלשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון ואורחים – מי שאינם חברים בלשכה ומועמדים פוטנציאליים להצטרף ללשכה יכולים לבקש להתארח בהם פעם אחת.

במפגשים של חברי הלשכה משתתפים בעלי עסקים ממגוון גדול של עיסוקים, כולל תעשיינים, יבואנים ויצואנים. הנכם מוזמנים להגיע למפגש ולנצל את הפוטנציאל העסקי העומד לרשותכם.
 

לאור ההקלות בכללי ההתקהלות לפי תקנות הקורונה, אנו שמחים להודיע על חידוש המפגשים החודשיים של חברי הלשכה להכרות וליצירת הפניות עסקיות חדשות.

המפגשים מיועדים לחברי הלשכה ולעובדיהם, המעוניינים להכיר חברי לשכה נוספים, להגיע להפניות עסקיות מתאימות, לאתר ספקים חדשים וליצור שיתופי פעולה מגוונים.

המפגש הקרוב יעסוק בתנופה לעסק באמצעות הפניות עסקיות.

כל ה"טיפים" של מינוף העסק באמצעות שימוש בהפניות אפקטיביות, הדרכים היעילות לפעול כדי להגיע למצב, שבו חלק נכבד מה"לידים" שמגיעים לעסק שלך יהיו תוצאה של פעילות Networking
 
את המפגש ינחה אריה גלר, מנטור ויועץ עסקי, מומחה ליצירת קשרים עסקיים ושיתופי פעולה במגזר העסקי. במפגש נתמקד בהפניות עסקיות בזמן המפגש ונבחן ביחד אפשרויות לחיבורים עסקיים בין המשתתפים.
 
המפגש יתקיים בהתאם לתקנות הקורונה הרלבנטיות למועד המפגש. 
כיום התקנות כוללות הגבלה על מספר המשתתפים לפי כללי "התו הסגול" ו"התו הירוק", המחייבים שמירת מרחק ומאפשרים השתתפות באירוע מסוג זה למציגי תעודת מתחסן לקורונה בלבד, וכן עטיית מסכה במשך כל זמן המפגש. 
המפגש יתקיים ב- 24 במאי בין השעות 17:30 - 19:30 (התכנסות משעה 17:00) בבית הלשכה, דרך העצמאות 53, חיפה.
 
 

להרשמה מהירה לחצו כאן: https://lp.vp4.me/prqe או בפנייה ישירה לאורלי מסניק, בטל' 04-8302115, בהודעה 058-4302105 או במייל orly@haifachamber.org.il
מידע נוסף:

הצטרף ללשכה ותוכל ליהנות מחשיפה למאות עסקים

בעמוד זה תמצאו את המגוון הרחב של יועצי לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון