למידע נוסף על קידום העסק שלך, ניתן להשאיר פרטים כאן:
 ברצוני לקבל מכם דיוורים

מפגשים של חברי הלשכה ליצירת קשרים עסקיים חדשים

מפגשים של חברי הלשכה ליצירת קשרים עסקיים חדשים, הנם כלי לפיתוח והרחבת המעגלים העסקיים ומפגיש קבוצה של אנשי עסקים, הלומדים להכיר זה את זה, ובעקבות ההיכרות לא רק יוצרים קשרים עסקיים ביניהם, אלא גם ממליצים לחבריהם. בדרך זו נהנה כל אחד מהמשתתפים במפגש גם מרשת ההיכרויות והקשרים של המשתתפים האחרים.

במסגרת המפגשים, כל אחד מהמשתתפים מציג את עצמו ואת עיסוקו בפני האחרים, מה הייחוד והיתרונות במוצר/שירות שהוא מציע ומסביר איזה סוג לקוחות הוא מחפש וכיצד הקשרים שלו יכולים לסייע לאחרים.

המפגשים מתקיימים מידי חודש. מומלץ להגיע לכמה שיותר מהם, שכן בכל מפגש יש משתתפים חדשים רבים. המפגשים מיועדים ליצירת הפניות עסקיות בין משתתפי המפגש ובינם לבין עסקים נוספים ולבחינת אפשרויות לשיתופי פעולה עסקיים. 

המפגשים מיועדים לחברים בלשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון ואורחים – מי שאינם חברים בלשכה ומועמדים פוטנציאליים להצטרף ללשכה יכולים לבקש להתארח בהם פעם אחת.

במפגשים של חברי הלשכה משתתפים בעלי עסקים ממגוון גדול של עיסוקים, כולל תעשיינים, יבואנים ויצואנים. הנכם מוזמנים להגיע למפגש ולנצל את הפוטנציאל העסקי העומד לרשותכם.
 

המפגש הקרוב של חברי הלשכה ליצירת קשרים עסקיים חדשים, יתקיים ביום רביעי ה- 22 ביולי, בין השעות 17:00 – 18:30 ב-ZOOM.

המפגש יעסוק בכלים פרקטיים לקידום תהליכי מכירות מאתגרים: 

כאנשי עסקים, אנחנו נתקלים לא פעם מול אמירות כאלו ואחרות של לקוחות פוטנציאליים, כגון: "אני רוצה לחשוב על זה", "יקר לי", "אין לי זמן", איך מתמודדים עם תגובות כאלו ומנהלים תהליכי מכירה באופן שיספקו עבורנו את התוצאות הרצויות? כלים להתמודדות עם התנגדויות בתהליך המכירה יהיו במוקד המפגש.

את המפגש ינחה כרמל בהט, מנטור לאנשי עסקים ומכירות בארץ ובחו"ל, מרצה ומלמד אבחון סגנונות תקשורת אצל אנשי עסקים לצורך סגירת עסקאות בהתאמה אישית.

במפגש נעמיק ונתמקד בהפניות עסקיות, לטובת המשתתפים ונבחן יחד אפשרויות לחיבורים עסקיים בין המשתתפים.


להרשמה מהירה למפגש ניתן להשאיר פרטים כאן: https://lp.vp4.me/ppxh או בפניה ישירה לאורלי מסניק, בטל' 04-8302115, במייל: orly@haifachamber.org.il או בוואטסאפ: 058-4302105
מידע נוסף:

הצטרף ללשכה ותוכל ליהנות מחשיפה למאות עסקים

בעמוד זה תמצאו את המגוון הרחב של יועצי לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון