למידע נוסף על קידום העסק שלך, ניתן להשאיר פרטים כאן:
 ברצוני לקבל מכם דיוורים

ערב אביבי וחגיגי לחברי החטיבה הטכנולוגית

ביום חמישי, ה-30 במרץ 2023 התקיים ערב מיוחד וחגיגי לחברי החטיבה הטכנולוגית.

הערב התקיים בבניין של חברת התוכנה, Safe Zon  ,  האמונה על פיתוח מגוון פתרונות טכנולוגיים מתקדמים להגנה על יצואנים וחברות ברחבי העולם.

חברי החטיבה התרשמו תחילה מהבניין בשכונת הדר בחיפה, המשלב טכנולוגיה, היסטוריה ואומנות. ומעוטר ביצירותיה של האמנית מיכל בר-אור, אשר נכחה וליוותה את המשתתפים בסיור, הבניין משלב כלי מתכת עתיקים, ציורים של מיכל, נגרות ועיצוב מיוחד.

את הערב פתח מנכ"ל הלשכה, רו"ח שמוליק וטנשטיין, אשר ברך את המשתתפים ואיחל חג אביב שמח, לברכות הצטרף נשיא הלשכה, דוד קסטל, אשר הודה לכולם על השתתפותם ואיחל הצלחה להמשך פעילות החטיבה הטכנולוגית בלשכה. 

קרן מיכאלי, המובילה את פעילות החטיבה הטכנולוגית בלשכה, פנתה למשתתפים בברכת אביב חמה, להמשיך ולהיות מעוררי חדשנות ולהביא פתרונות חדשניים לבעיות מורכבות, לחזק את הקשרים עם העולם ולהיעזר בשירותי החטיבה והלשכה. 

בהמשך סקרה קרן יחד עם המשתתפים את חדשות הטכנולוגיה החמות בנושא הבינה המלאכותית והסכנות שבדרך ואת הצורך ברגולציה ופיקוח.

כחימום לפני ההרצאה המרכזית של הערב הוצג בפני חברי החטיבה נושא, שיסייע להתמודד טוב יותר במצבים מסוכנים. לקדמת הבמה הגיע סנסיי בר שפר, דן חמש בנינג'צו, מומחה לשיטת שאדו ( (Shadowלהמנעות מאלימות. הוא נתן לנו "טעימה" והסבר חשוב על השיטה, כולל מספר טיפים חשובים ליישום ודוגמאות תרגילים להמחשה.

 המרצה המרכזי  של הערב והמארח קפטן אייל בר אור, מנכ"ל ובעלים של חברת התוכנה ,Safe Zone  טען שכמו מיומנויות אחרות, גם מנהיגות ניתן ללמד ולשפר. אייל סיפר על עצמו ועל הרקורד המרשים שלו בצבא ובעולם הבטחוני בפן הטכנולוגי.,הסביר מעט על ההסטוריה של הבניין, ולאחר סחף את כולם להרצאה מרתקת בנושא מנהיגות בעידן של שינוי במודל הסקיפר, אייל סיפר על הספר שלו "היו הקפטן של חייכם", אשר הפך לרב מכר באמזון, הסביר על השיטה אשר פיתח, על הנקודות החשובות שיש לשים עליהם דגש, ועל החשיבות בלמידה המעשית, המאפשרת לנו לקלוט טוב יותר את הנלמד.

חברי החטיבה הביעו עניין רב בהרצאה, השתתפו באופן פעיל ושאלו שאלות.

חברי החטיבה נהנו גם בתחילת הערב וגם בסיום ההרצאה ממינגלינג פורה עם כלל המשתתפים. לסיכום, הערב סיפק הצצה מעניינת לשילוב מרתק של אומנות, מנהיגות, היסטוריה וטכנולוגיה, ותרם להרחבת ההכרות בין חברי החטיבה הטכנולוגית של הלשכה.