למידע נוסף על קידום העסק שלך, ניתן להשאיר פרטים כאן:
 ברצוני לקבל מכם דיוורים

עשרות משתתפים במיטאפ יזמות וטכנולוגיה שקיימה החטיבה הטכנולוגית

ביום חמישי נערך בלשכה מיטאפ יזמות וטכנולוגיה מוצלח, שכלל ארבע הרצאות חשובות לקהל המשתתפים. מטרת הארוע הייתה לספק כלים חשובים ליזמים ובעלי חברות טכנולוגיות וסטארטאפים.

האירוע נפתח בברכתו של מנכ"ל הלשכה, רו"ח שמוליק וטנשטיין, אשר ברך את המשתתפים והסביר על פעילות הלשכה והאירועים הקרובים שמתוכננים להתקיים,
לברכות הצטרפה קרן מיכאלי, יועצת חדשנות וטכנולוגיה ומובילת החטיבה הטכנולוגית של הלשכה.

האירוע  המשיך עם הרצאות מובילי החטיבה הטכנולוגית: יועצת חדשנות, קרן מיכאלי, עו"ד  אלי בלקינד, יואב שטרן, ומר יוסי דקל חבר הנהלת הלשכה.
בין הנושאים שנדונו היו אבני דרך חשובות ליזמים, מיזוגים ורכישות, מענקים והערכות שווי. האירוע התקיים בהצלחה והעשיר את כלל החברים הנוכחים.

מטרת ההרצאה בנושאי אבני דרך חשובות הייתה להציג את האתגרים הגדולים של יזם בתחילת דרכו והדרכים לפתור אותם, באמצעות צעדי עשייה מדוייקים והכנות מראש. המרצה, קרן מיכאלי המובילה את החטיבה הטכנולוגית, הציגה מספר כלים ואסטרטגיות, שמטרתם לעזור ליוזמים להצליח ולגדול עם העסק שלהם. בין הנושאים שנכללו היו הכרת השוק, תכנון אסטרטגי, פיתוח מוצר, שיווק וגיוס הון. ההרצאה עזרה למשתתפים להבין את האתגרים של יזם ולקבל כלים חשובים שיסייעו להם להצליח בדרכם ליזמות וחברות סטארטאפ. 

ההרצאה בנושאים של מיזוגים ורכישות כללה: נושאים חשובים כמו תהליכי המיזוג והרכישה, השלבים החשובים והאתגרים שקשורים לתהליכים אלו, והכלים והאסטרטגיות המתאימים להצלחתם. המרצה, עו"ד אלי בלקינד מייסד ובעלים של משרד בלקינד ושות', הציג את הנושאים בצורה מרתקת ומסודרת וסיפק ערך רב למשתתפים.

ההרצאה בנושא מענקים כללה דיון על המענקים שמספקת רשות החדשנות לחברות סטארטאפ ואיך ניתן להשתמש בהם כדי לקדם את העסק. המרצה, מר יואב שטרן, חבר ויועץ לשכת המסחר,  עזר למשתתפים להבין את העובדה שלא כל המענקים יתאימו לכל סטארטאפ ולכן חשוב לבחור בהם בצורה יעילה כדי למקסם את הפוטנציאל הכלכלי של העסק.

ההרצאה בנושא הערכת שווי לחברות סטארטאפ וטכנולוגיה בידי המרצה, מר יוסי דקל, המכהן כחבר בהנהלת הלשכה ומשמש כמעריך שווי חברות מוערך ואף נמנה על חברי הנהלת לשכת מעריכי השווי והאקטוארים בישראל, עסקה בכלי ומתודות להערכת החברות בשלבים שונים במהלך הפיתוח והצמיחה שלהן. היא כללה הבהרה של מונחים ומדדים עסקיים כגון רווחיות, תזרים מזומן, ערך נקוב, ערך מוסף ועוד. כללה בהרצאתו גם תרגולים ודוגמאות לחישוב והערכת השווי של חברות סטארטאפ באמצעות מודלים וכלים מתקדמים.

המיטאפ הטכנולוגי היה חוויה מדהימה ומעשירה לכל המשתתפים, ואנו מתרגשים להמשיך לקדם יחד עם היזמים המבטיחים את הטכנולוגיות החדשות ביותר ולהיות חלק מהתהליך המתפתח של החטיבה הטכנולוגית.