למידע נוסף על קידום העסק שלך, ניתן להשאיר פרטים כאן:
 ברצוני לקבל מכם דיוורים

פעילות בינלאומית

לשכת המסחר חיפה והצפון ואיגוד לשכות המסחר מארחים משלחות מסחריות מחו"ל, נספחים מסחריים של מדינות זרות בארץ ונמצאים בקשר עם לשכות מסחר בחו"ל כדי לקדם את הסחר בין מדינותיהן לבין ישראל ומתארגנות גם משלחות יוצאות לחו"ל.

מידי חודש מגיעות ללשכות המסחר משלחות מחו"ל. במסגרת הביקורים של רוב המשלחות מחו"ל בארץ נערכות גם פגישות אישיות, בתאום מראש, בין חברי המשלחת לבעלי עסקים מלשכת המסחר. ניתן לקבל מראש פרופילים של החברות המשתתפות במשלחת ולבקש תאום פגישה אישית עם חברות, המהוות שותף סחר פוטנציאלי של חבר בלשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון. חברי הלשכה מוזמנים להיפגש עם נציגי כל המשלחות המגיעות לארץ, בין אם הן מגיעות לחיפה ובין אם הפגישות מתקיימות בתל אביב.

משלחות יוצאות לחו"ל מתארגנות על בסיס יזמות של חברים ו/או בעידוד גורמים שונים בחו"ל. לעיתים ניתן גם מימון חלקי ליוצאים במשלחות אלו ע"י המארגנים מחו"ל.

פעילויות בינלאומיות נוספות הן פגישות אישיות עם נספחים מסחריים מחו"ל, סמינרים על נוהלי סחר והזדמנויות עסקיות במדינה מסוימת ועוד.


לפרטים נוספים ניתן לפנות לרונית שגב, 
טל' 04-8302113 או במייל ronit@haifachamber.org.il 


הפרסום מקבץ בינלאומי מספק מידע שוטף על הפעילות הבינלאומית: משלחות מחו"ל ומשלחות מהארץ לחו"ל, פגישות עם נספחים מסחריים, הרצאות מקצועיות על עשיית עסקים במדינות שונות, הצעות עסקיות וכו'.26 בנובמבר 2020

השגריר החדש של שבדיה בישראל בביקור בלשכת המסחר חיפה 
שגרירה החדש של שבדיה  בישראל, מר אריק אולנהאג (ERIK ULLENHAG ) ביקר ביום רביעי ה- 25 בנובמבר, בלשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון. לשגריר התלוו רעייתו הגב' מריה ולסקו אולנהאג והגב' אן מרי פיינמן, מנהלת משרד "וינובה" בת"א ויועצת לענייני חדשנות.

השגריר קיבל סקירה מקיפה על פעילות לשכת המסחר והתעשיה, ועל תרומת הלשכה לקידום פעילויות כלכליות מרכזיות בצפון.

השגריר אולנהאג גילה עניין רב בשירותים העסקיים הרבים שמעמידה לשכת המסחר לרשות חבריה, למען המגזר העסקי כולו ולפיתוח כלכלת הצפון.

שגריר שבדיה הגיע ללשכת המסחר עם נשיא הלשכה, דוד קסטל, שהוא קונסול הכבוד של שבדיה בחיפה ובצפון. דוד קסטל הביע תקווה כי ביקור זה יחזק את הקשרים העסקיים בין חברות צפוניות לבין מפעלים ועסקים בשבדיה.

במפגש השתתפו ח"כ לשעבר ומזכ"ל התאחדות חקלאי ישראל אבשלום אבו וילן, סגני נשיא לשכת המסחר: מר אליאס מחול ומר שמעון בכר, חבר הנהלת הלשכה מר מיכאל מרקוביץ', מנכ"ל הלשכה רו"ח שמוליק וטנשטיין ומנהל שירותי הלשכה מר אביאל קורן.

 

בתמונה: מימין לשמאל: מריה ולסקו אולנהאג, שמעון בכר, דוד קסטל, שגריר שבדיה אריק אולנהאג, אליאס מחול, שמוליק וטנשטיין, אן מרי פיינמן ואבשלום אבו וילן.

קרדיט צילום: דפנה היינברג