למידע נוסף על קידום העסק שלך, ניתן להשאיר פרטים כאן:
 ברצוני לקבל מכם דיוורים

פעילות בינלאומית

לשכת המסחר חיפה והצפון ואיגוד לשכות המסחר מארחים משלחות מסחריות מחו"ל, נספחים מסחריים של מדינות זרות בארץ ונמצאים בקשר עם לשכות מסחר בחו"ל כדי לקדם את הסחר בין מדינותיהן לבין ישראל ומתארגנות גם משלחות יוצאות לחו"ל.

מידי חודש מגיעות ללשכות המסחר משלחות מחו"ל. במסגרת הביקורים של רוב המשלחות מחו"ל בארץ נערכות גם פגישות אישיות, בתאום מראש, בין חברי המשלחת לבעלי עסקים מלשכת המסחר. ניתן לקבל מראש פרופילים של החברות המשתתפות במשלחת ולבקש תאום פגישה אישית עם חברות, המהוות שותף סחר פוטנציאלי של חבר בלשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון. חברי הלשכה מוזמנים להיפגש עם נציגי כל המשלחות המגיעות לארץ, בין אם הן מגיעות לחיפה ובין אם הפגישות מתקיימות בתל אביב.

משלחות יוצאות לחו"ל מתארגנות על בסיס יזמות של חברים ו/או בעידוד גורמים שונים בחו"ל. לעיתים ניתן גם מימון חלקי ליוצאים במשלחות אלו ע"י המארגנים מחו"ל.

פעילויות בינלאומיות נוספות הן פגישות אישיות עם נספחים מסחריים מחו"ל, סמינרים על נוהלי סחר והזדמנויות עסקיות במדינה מסוימת ועוד.


לפרטים נוספים ניתן לפנות לרונית שגב, 
טל' 04-8302113 או במייל ronit@haifachamber.org.il 


הפרסום מקבץ בינלאומי מספק מידע שוטף על הפעילות הבינלאומית: משלחות מחו"ל ומשלחות מהארץ לחו"ל, פגישות עם נספחים מסחריים, הרצאות מקצועיות על עשיית עסקים במדינות שונות, הצעות עסקיות וכו'.

לדוגמא למקבץ בינלאומי לחץ כאן

לסקירה על משלחת יבואנים לתורכיה בפברואר 2023 לחץ כאן 

למידע אודות: משלחות נכנסות, סמינרים ומפגשים, משלחות יוצאות, לקט הזדמנויות עסקיות ומנוע הזדמנויות עסקיות לחץ כאן: https://tinyurl.com/ywpjuazd