למידע נוסף על קידום העסק שלך, ניתן להשאיר פרטים כאן:
 ברצוני לקבל מכם דיוורים

פעילות בינלאומית

לשכת המסחר חיפה והצפון ואיגוד לשכות המסחר מארחים משלחות מסחריות מחו"ל, נספחים מסחריים של מדינות זרות בארץ ונמצאים בקשר עם לשכות מסחר בחו"ל כדי לקדם את הסחר בין מדינותיהן לבין ישראל ומתארגנות גם משלחות יוצאות לחו"ל.

מידי חודש מגיעות ללשכות המסחר משלחות מחו"ל. במסגרת הביקורים של רוב המשלחות מחו"ל בארץ נערכות גם פגישות אישיות, בתאום מראש, בין חברי המשלחת לבעלי עסקים מלשכת המסחר. ניתן לקבל מראש פרופילים של החברות המשתתפות במשלחת ולבקש תאום פגישה אישית עם חברות, המהוות שותף סחר פוטנציאלי של חבר בלשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון. חברי הלשכה מוזמנים להיפגש עם נציגי כל המשלחות המגיעות לארץ, בין אם הן מגיעות לחיפה ובין אם הפגישות מתקיימות בתל אביב.

משלחות יוצאות לחו"ל מתארגנות על בסיס יזמות של חברים ו/או בעידוד גורמים שונים בחו"ל. לעיתים ניתן גם מימון חלקי ליוצאים במשלחות אלו ע"י המארגנים מחו"ל.

פעילויות בינלאומיות נוספות הן פגישות אישיות עם נספחים מסחריים מחו"ל, סמינרים על נוהלי סחר והזדמנויות עסקיות במדינה מסוימת ועוד.


לפרטים נוספים ניתן לפנות לרונית שגב, 
טל' 04-8302113 או במייל ronit@haifachamber.org.il 


הפרסום מקבץ בינלאומי מספק מידע שוטף על הפעילות הבינלאומית: משלחות מחו"ל ומשלחות מהארץ לחו"ל, פגישות עם נספחים מסחריים, הרצאות מקצועיות על עשיית עסקים במדינות שונות, הצעות עסקיות וכו'.

האם איחוד האמירויות הוא השוק הנכון עבור העסק שלכם?

מוזמנים להירשם ל-2 ההרצאות האחרונות בסדרה, שתעניק לכם כלים מעשיים לפעילות עסקית רווחית באיחוד האמירויות בפרט ובמדינות המפרץ בכלל.
ההרצאות יתקיימו ב- ZOOM בתאריכים  23 ו- 29 בספטמבר 2020.
האקלים הפוליטי-כלכלי וההזדמנויות עבור חברות ישראליות 
ב23/9  בשעה  15:00  


מהו האקוסיסטם הפוליטי והכלכלי באיחוד ובמדינות המפרץ? הוובינר יסקור את ההיבטים המיוחדים של המשטר הכלכלי (אזורי סחר חופשיים, הסכמים והסדרים עם המדינות השותפות ב- GCC  ועוד) תוך ניתוח של סחר החוץ האמירטי ומיפוי הזדמנויות עיקריות עבור חברות ישראליות. 
 
מרצה: יצחק גל, מכון תווים- מומחה לכלכלה ופיתוח עסקים בשווקים הערביים.
 
Ecommerce במדינות המפרץ - ערוץ השקעה מבטיח
ב-  29/9 בשעה 15:00

מהיום גם ישראלים יכולים ליהנות מפירות ההשקעה במסחר הדיגיטלי במדינות המפרץ ואיחוד האמירויות בפרט, ממש כפי שהן פועלות כבר שנים באירופה ובארה"ב. הוובינר יעניק כלים מקצועיים ופרקטיים כיצד לפעול באחד מערוצי ההשקעה הצומחים, האטרקטיביים והמבטיחים ביותר באיחוד כיום. 
 
מרצה: שלומי נידם, בעלים ומייסד של קבוצת נידם, מומחה אי-קומרס, אחד מהמוכרים הגדולים באמזון, עושה עסקים באיחוד האמירויות כ 10 שנים.
 
לרישום לוובינרים, כולם או חלק מהם, הנכם מוזמנים לפנות לרונית שגב בלשכה במייל: ronit@haifachamber.org.il או בטל' 04-8302113