ליצירת קשר וקבלת פרטים נוספים ללא התחייבות, ניתן להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם:
 ברצוני לקבל מכם דיוורים

משלחת אנשי עסקים שיצאה לדרום אמריקה מטעם לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון, שבה לישראל, לאחר סיור של 20 יום. בראש המשלחת עמד נשיא הלשכה דוד קסטל. במהלך הסיור קיבלו חברי המשלחת מידע על אפשרויות פיתוח הקשרים הכלכליים עם חברות בארגנטינה, בברזיל ובצ'ילה.

"האיומים הביטחוניים על צפון הארץ גדולים משמעותית מהאיומים הנשקפים לדרום, וההיערכות למיגון מול איומים אלה היא אולי עשירית ממה שהוקצה לדרום. חייבים לנקוט פעולות מידיות לתגבר ולהבטיח את היערכות הצפון לקראת האיומים". כך התריע ח"כ מוטי יוגב (הבית היהודי) בביקור בלשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון.

עסקים בצפון: הקשיים בניהול עסקים בצפון נובעים בעיקר מתחרות מחירים, מבירוקרטיה ומרגולציה ואילו הגורמים, שנחשבו בעבר כיוצרי הקשיים העיקריים - מחירי האשראי וזמינות קבלת אשראי, משמעותיים פחות.

שר האוצר משה כחלון בוועידה: שנת 2018 עתידה להיות שנה משגשגת נשיא לשכת המסחר דוד קסטל: דרושה תוכנית "נטו צפון"

משלחת סחר מליטא ביקרה  בלשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון והציגה את הפוטנציאל הנרחב של עסקים עם ליטא. בראש המשלחת עמד שגריר ליטא בישראל, אדמינס בגדונס. למפגש הגיעו אנשי עסקים מחיפה והצפון המעוניינים במינוף הקשרים עם ליטא. 
מנכ"ל משרד הכלכלה והתעשייה הוראת מנכ"ל, ליישום החלטת הממשלה שנועדה לעודד עסקים וחברות בצפון הארץ. נשיא לשכת המסחר חיפה, דוד קסטל, מציין כי אלה צעדים  חיוניים לחיזוק לא רק למפעלי תעשיה אלא גם לעסקים קטנים ובינוניים. חיזוק שלשכת המסחר תובעת כבר זמן רב.

לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון מקדמת שיתוף פעולה עם NEXT GENERATION HEALTH-CARE INSTITUTE, שיקצר וייעל את האבחון והטיפול בחולים.

נשיא לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון, דוד קסטל, פנה לשר הביטחון, אביגדור ליברמן וביקש כי ידאג להיערכות ולפגיעה בעסקים ובמפעלים בצפון כתוצאה מפעולות לחימה

ב- 6 בדצמבר 2017, ביקרה משלחת רב תחומית ממדינת ניו יורק בלשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון . את המשלחת אירח סגן הנשיא, מר אליאס מחול, ובהשתתפות עוזר הנשיא, מר משה צוריך, מנכ"ל הלשכה, רו"ח שמוליק וטנשטיין, מנהל שירותי הלשכה, מר אביאל קורן ועובדים בכירים נוספים בלשכה.

בעקבות ההמלצות על הקמת בורסה נוספת, שנועדה להנגיש מימון לעסקים קטנים ובינוניים, קורא נשיא לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון, דוד קסטל, להקים בורסה זו בצפון הארץ.

"חייבים לחזק את המסחר והתעשייה. זהו עמוד התווך של המשק הישראלי, ובלעדיו אין צידוק לכל הגופים הבירוקרטיים העוסקים בנושאי הכלכלה" כך הצהיר ח"כ דוד (דודי) אמסלם, שהגיע לביקור בלשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון.

הקמת שדה התעופה הבינלאומי החלופי לנתב"ג בדרום ולא ברמת דוד, תפגע פגיעה אנושה בתושבי הצפון ובכלכלת האזור, כך מתריע דוד קסטל, נשיא לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון. הפגיעה הקשה תהיה גם באלה שמתנגדים היום להקמת שדה התעופה ברמת דוד.

משלחת עסקים גדולה מהפיליפינים, ובה מעל 20 נציגי מימשל ונציגי חברות מסחריות ביקרה בלשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון. זו משלחת העסקים הגדולה ביותר מהפיליפינים  שמבקרת בחיפה לבדיקת אפשרויות הידוק הקשרים המסחריים עם חברות צפוניות.

לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון קידמה בברכה את הודעתו של משרד הביטחון כי יאחד את מרכזי השיקום והאחזקה של צה"ל למפעל אחד שיעבור לאיזור התעשיה ציפורית, סמוך לנצרת עילית.