למידע נוסף על קידום העסק שלך, ניתן להשאיר פרטים כאן:
 ברצוני לקבל מכם דיוורים

חדשות ואירועים > ביקור בחרמון מעבדות

06/03/2023

מנכ"ל הלשכה רו"ח שמוליק וטנשטיין וקרן מיכאלי, יועצת החדשנות והטכנולוגיה המובילה את פעילות החטיבה הטכנולוגית הגיעו לביקור חשוב בחברת חרמון מעבדות, ונפגשו עם אלכס אוסוסקין, מייסד ומנכ"ל חרמון מעבדות ועם ג'קי רווח סמנכ"ל החברה.

חברת חרמון מעבדות הינה חברה בחטיבה הטכנולוגית של הלשכה ומייעצת לחברי החטיבה ומסייעת בתחומי תקינה ורגולציה. החברה מציעה מגוון רחב של שירותים, הכולל ,EMC :רדיו, בטיחות מוצרים, טלקום ובדיקות סביבה ומשרתת שווקים מגוונים כולל השוק הצבאי, הרפואי, התעשייתי, התקשורת, שוק מערכות האזעקה ועוד. עם החלת הרפורמה בפעילות מכון התקנים ופתיחת תחום היבוא לתחרות, חרמון מעבדות קיבלה הכרה לביצוע בדיקות טובין ולמתן אישורי יבוא.

מנכ"ל הלשכה רו"ח שמוליק וטנשטיין הציג את פעילות הלשכה ואת יכולות הלשכה לסייע לחבריה בפתיחת דלתות ויצירת הזדמנויות עסקיות, מנכ"ל הלשכה היה לאוזן קשבת לדילמות שהחברה העלתה והביע רצון לבחון את הנושאים ולהיעזר במניפת הקשרים של חברי הלשכה ויועציה. יועצת החטיבה הטכנולוגית ומנהלת פעילות החטיבה, קרן מיכאלי הציגה את הפעילות החשובה, אשר  התגברה השנה יחד עם חברת חרמון מעבדות ומסייעת לחברי החטיבה. בפגישה זו עלו גם תוכניות חדשות לשיתופי פעולה נוספים לשנה הקרובה שיאפשרו לכלל חברי החטיבה הטכנולוגית להנות מהם, פרטים בקרוב.
החטיבה הטכנולוגית פועלת לבנית שיתופי פעולה בונים למען החברים בה ובלשכה.


בתמונה מימין: קרן מיכאלי, אלכס אוסוסקין, ג'קי רווח ורו"ח שמוליק וטנשטיין