למידע נוסף על קידום העסק שלך, ניתן להשאיר פרטים כאן:
 ברצוני לקבל מכם דיוורים

חדשות ואירועים > ביקור בחברת רמב"ם מדטק

08/03/2023

מנכ"ל הלשכה רו"ח שמוליק וטנשטיין וקרן מיכאלי יועצת החדשנות והטכנולוגיה, המובילה את פעילות החטיבה הטכנולוגית בלשכה, הגיעו לביקור חשוב בחברת רמב"ם-מדטק (תאגיד של בית החולים רמב"ם), ונפגשו עם ד"ר רועי אטלס, מנכ"ל החברה, עם רונן כהנא, סמנכ"ל פיתוח עיסקי ועם קרן שמואל, עוזרת המנכ"ל.

מנכ"ל הלשכה רו"ח  שמוליק וטנשטיין הציג את פעילות הלשכה ואת יכולות הלשכה לסייע לחבריה בפתיחת דלתות ויצירת הזדמנויות עסקיות ופירט בפני הנוכחים את מניפת שירותי הלשכה החשובים. יועצת החטיבה הטכנולוגית ומנהלת פעילות החטיבה, קרן מיכאלי הציגה את הפעילות החשובה של החטיבה הטכנולוגית של לשכת המסחר והתעשייה חיפה והצפון, אשר הוקמה במטרה  להוביל את הייצוג של חדשנות וטכנולוגיה בחיפה ובצפון הארץ, לעמוד לצד יזמים, חברות עסקיות, חברות הייטק וסטארט-אפים, לעודד, לקדם ולתמוך ביזמות ובחדשנות טכנולוגית באזור חיפה והצפון ולהגדיל את האקו-סיסטם הטכנולוגי.

במהלך השנה כבר נוצרו היכרויות עסקיות בונות במסגרת החטיבה הטכנולוגית עם רמב"ם-מדטק ואנו רוצים להרחיב את שיתוף הפעולה. נושא זה נידון במהלך הפגישה כולל תוכנית עבודה סדורה לשנה הקרובה. רמב"ם-מדטק מאפשרת לחברי החטיבה פניה לבחינת היתכנות לשירותיה בנושאים: שימוש במאגר הנתונים, הדאטה של רמב"ם לטובת ניסויים, פיתוח מוצרים רפואיים, קיום מחקרים קליניים ברמב"ם ועוד.

בהמשך תצא הודעה מסודרת בנושאים אלו לחברי החטיבה ובכלל לחברות פיתוח טכנולוגיה רפואית. החטיבה הטכנולוגית פועלת לבנית שיתופי פעולה בונים למען החברים בה ובלשכה.


בתמונה מימין: קרן מיכאלי, ד"ר רועי אטלס, רו"ח שמוליק וטנשטיין ורונן כהנא