למידע נוסף על קידום העסק שלך, ניתן להשאיר פרטים כאן:
 ברצוני לקבל מכם דיוורים

חדשות ואירועים > עדות חבר לשכה - יצירת קשרים עסקיים חדשים בעקבות מפגשים של חברי הלשכה

08/08/2021

בהמשך למפגשים של חברי הלשכה ליצירת קשרים עסקיים חדשים והנחייתו של כרמל בהט, מנטור לאנשי עסקים ומכירות בארץ ובחו"ל, נוצרו הכרויות מעמיקות בין המשתתפים במפגשים האחרונים הן במסגרת המפגשים בלשכה והן במסגרת המפגשים האינטימיים שנוצרו באירוח חברי הלשכה. הכרויות אלו מאפשרות פיתוח קשרים עסקיים. 

ביום שלישי ה- 3 באוגוסט, התארחו חברי הלשכה, במסגרת מפגש מצומצם בחברת נ.ש.ל.ט לוגו, לצורך העמקת הקשרים העסקיים וחבר הלשכה, יובל הררי, מנהל השיווק של חברת "לאוס מדיה ואינטראקטיב" מעיד:

"שלום לחברי הלשכה, אני מבקש להודות למנטור לעסקים Carmel Bahat שאירגן כנס נטוורקינג והעשרה במפעל של חברת נשלט NSLT.LOGO בגשר פז בחיפה (הפגישה התנהלה ב- 3.8). המארח, דורון שקל, סמנכ"ל המכירות של החברה (חבר לשכה) אירח אותנו ברמה של 5 כוכבים והעלה את הרף לבאים בתור. דורון לקח אותנו לסיבוב במפעל והראה והסביר מקרוב כיצד יוצרים דברים מדהימים ללקוחות. אני מודה שעד שלא ראיתי, והתרשמתי בעצמי...לא תיארתי לעצמי עד כמה הדברים חשובים ועל איזה צורך הם עונים. עכשיו יותר מתמיד, אני מרגיש נוח להפנות לדורון חברים/מכרים/עסקים בשמחה. שמחתי גם לפגוש חברים ותיקים יותר הבאים כמעט בקביעות, כמו יואב שטרן.

תפנו לדורון שקל שכנראה יוכל להגשים לכם כל משאלה בתחומי הייצור במפעל שלו : 052-8012266 או doron@logosign.co.il 

תפנו לכרמל בהט שאירגן את הביקור הנפלא ויעזור גם לכם למצוא לקוחות או תזמינו אותו להרצאה מרתקת על עולם המכירות : 054-4339945

והנה כמה תמונות...בקטנה..."

למידע אודות המפגשים החודשיים של חברי הלשכה ליצירת קשרים עסקיים חדשים, מוזמנים לפנות לאורלי מסניק, בטל' 04-8302114, במייל: orly@haifachamber.org.il 

צילם: יובל הררי