למידע נוסף על קידום העסק שלך, ניתן להשאיר פרטים כאן:
 ברצוני לקבל מכם דיוורים

מאמרים מקצועיים בנושא מחשוב, מידע ואינטרנט

ישנם אתרים רבים, המעלים תמונות על בסיס יומיומי וכחלק אינטגרלי מהעבודה באותו אתר. כך, למשל, באתרי מסחר, שבהם יש תמונות של המוצרים, באתרי פורטפוליו של צלמים ושל אנשי מקצוע..
מאגר מידע איכותי // מאת רונית בוצר
הדאטה שלכם היא נכס יקר ערך. בהבדל אחד מהבית – על בסיס הדאטה, שמורה או מוזנחת, אתם מקבלים החלטות עסקיות הרות גורל. עכשיו, תחשבו כיצד אתם רוצים לשמור על הנכס הזה.
בין אם אתם עובדים מהבית, ובין אם לאו, אפשר לרתום את העוצמה של הבינה המלאכותית ולשלב אותה בתוכנות אוטומציה חכמות, שיעבדו במקומכם. אספנו עבורכם מידע על מגוון רחב של יישומים אפשריים, שיכולים להקל על חייכם בתקופה הנוכחית.
מדינות רבות הפנימו כי העולם העסקי והארגוני, עומדים להשתנות בצורה משמעותית לאור המשבר. אנו עדים למגמה זו כבר בטווח הקצר, עובדים רבים נדרשים לעבוד בצורה מקוונת מהבית או ממשרדים מרוחקים.
עלות התרגום של קטלוג שיווקי לשפה זרה עלולה להגיע לעשרות אלפי שקלים. זמן ההפקה של הקטלוג עשוי להתארך לכדי שבועות רבים.
תחום הדאטה והאנליטיקה קיים כבר עשרות שנים, אולם בשנים האחרונות הוא תפס מקום משמעותי ומרכזי בסל הכלים הארגוניים - עד כדי מהפכת מידע של ממש. הוא מעורר עניין רב בקרב מגוון חברות בכל ענפי המשק, שכן הוא מחבר ומשלב בתוכו שני עולמות שונים: העולם הטכנולוגי והעולם
קרוב, רחוק ומכל מקום – ממשיכים לעבוד למרות הקורונה
בניית אתרים לעסקים // מאת מומחי Web3d
איזה עסק יש לך? מה אתה מציע לקהל היעד שלך? האם מדובר בשירותים הדורשים אתר תוכן? האם מדובר במוצרים למכירה הדורשים אתר מסחר? או אולי אתה מעוניין באתר קטלוג שרק מציג את המוצרים לראווה
האינטרנט של הדברים IoT – הוא כאן, הוא מתפתח והוא יוצר סיכויים חדשים לעסק. על הסיכויים, הסיכונים, ואיך אנחנו כבעלי עסקים, יכולים לזהות את התהליכים שמכבידים עלינו בעסק, כספית או תפעולית, ולבחון אם פתרון מבוסס IoT יוכל לייעל, להקל, להוזיל ולשפר את היום-יום ש
נוכחות העסק ברשת האינטרנט  // מאת אלון שניידרמן
בעולם שבו מתבצעים מדי יום 6.5 מיליארד חיפושים ברשת – איך להשתלב ולמנף את העסק ברשתות החברתיות? אלון שניידרמן, מנכ"ל משותף בחברת Web3D, משרטט "מפת דרכים" לשיווק החדש.
קידום אורגני לאתר העסק // מאת אריה גלר
איך תגייס את גוגל לטובתך? איך תגרום לגוגל לקדם בעצמו את האתר של העסק שלך ולהביא אליו את הגולשים? לאריה גלר, מומחה ליצירת קשרים עסקיים ובעלי חברת "תכל'ס" ,החברה בלשכת המסחר, חיפה יש עצות מועילות איך "להקפיץ" את האתר שלכם ברשימות מנ
חברות וארגונים משקיעים מאמץ ומשאבים בפרסום ובשיווק כדי ליצור תנועת לקוחות. במקביל, גוגל מלקט כל מה שנכתב על העסק והופך את המידע לחלון הראווה שלנו.
פעמים רבות פונים אליי בבקשה לשחזר חומרים חשובים, אשר נהרסו בעת קריסת מערכת זו או אחרת.