למידע נוסף על קידום העסק שלך, ניתן להשאיר פרטים כאן:
 ברצוני לקבל מכם דיוורים

מאמרים מקצועיים בנושא תכנון עסקי ומימון

המחרה ותמחור הינם מושגים הנשמעים לכולנו דומים, אך הם מושגים שונים שעושים את ההבדל ברווחיות העסק. המחרה הינה קביעת מחיר המוצר שלנו ותמחיר הינו הבדיקה של כמה עולה לנו לייצר.
דווקא בתקופה זו של השנה, ובעיקר במציאות הקורונה, תוכניות העבודה חייבות להיות ממוקדות במה שייצר צמיחה בטווח הבינוני והארוך, לצד מהלכים טקטיים מחויבי המציאות.
עסק שרוצה להתייעל במיוחד בתקופה קשה צריך שכל אחד מהרכיבים בארגון יעבוד בצורה חלקה ועם מינימום הוצאות, אחד הרכיבים הוא רכיב השינוע (עובדים ותוצרת) מה שמצריך את העסקים לשמר את צי הרכב שלהם ברמה גבוהה ולשם כך לשדרג את צי הרכב אחת לכמה שנים – כאן נכנסות לתמונ
איך חסכתי 650K ₪ בשנה // מאת נעם לנדאו
ברגע שהתחלנו לחשוב על המטרות הגדולות שלנו, או על השינוי שאנו רוצים לעשות, צצות מחשבות קטנות, מהירות, חמקניות שמשפיעות עלינו (חשיבה לא מודעת). מקור המחשבות בפחדים, אמונות על עצמנו ועל העולם, כישלונות העבר, סיפורים על קושי של אחרים בניסיון להשיג מטרות דומות
אסטרטגיה פיננסית? מי צריך את זה בכלל?! רחל שרייבר, יועצת לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון לתכנון וליווי עסקי אומרת כי אסטרטגיה פיננסית ותכנון נכון חיוניים להישרדותו של כל עסק, לא רק לחברות גדולות. והיא גם מציעה איך לעשות את זה.
אינך חייב להיות תלוי בבנק. אשראי חוץ בנקאי נותן לעסק אפשרויות מימון שיכולות לשפר את הפעילויות ואת תזרים המזומנים. יואב שטרן, יועץ לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון לייעוץ פיננסי ופיתוח עסקי, מציג בסקירה מקיפה את יתרונות האשראי החוץ בנקאי מול האשראי הבנקאי ו
רבים מבעלי העסקים ניגשים למכרזים במטרה לפתח את העסק שלהם. כמו כל הליך מהותי בעסק, גם למילוי מכרז יש כללים ומאפיינים בכדי לעשות זאת נכון.
אתה איש עסקים מעולה! מכיר את השוק, מעודכן במחירים, משקיע בפיתוח עסקי. אבל – האם נערכת לקריסה של לקוח גדול שעלולה לסכן את העסק שלך?
בשנים האחרונות עוברת המערכת הבנקאית בישראל תהליכים רבים בנושא הרגולציה. הצורך של הבנקים בישראל לעמוד בסטנדרטים של מערכת הבנקאות במדינות ה-OECD גורם, חדשות לבקרים, לשינויים בפעילות מול לקוחות הבנקים השונים והקשחת התנאים לקבלת אשראי בנקאי.
עסק בריא, הוא עסק אשר נעזר בכלים חיוניים לניהול ומעקב תזרים המזומנים, כלים אלו מאפשרים לבעל העסק להתנהל בצורה נכונה ומדויקת וליצור שליטה מלאה בכל חשבונות הבנק איתם הוא עובד, כך שלעולם לא יופתע.