למידע נוסף על קידום העסק שלך, ניתן להשאיר פרטים כאן:
 ברצוני לקבל מכם דיוורים

מאמרים מקצועיים בנושא תכנון עסקי ומימון

שינויים בחברה, צעדים ארגוניים אמיצים דרושים לא רק לעסק מקרטע. גם חברה טובה ומתפקדת יכולה, בעזרת שינויים ארגוניים, להיות לחברה מצויינת, רווחית יותר ובעלת חוסן לאורך זמן. איך עושים את זה?
אסטרטגיה פיננסית? מי צריך את זה בכלל?! רחל שרייבר, יועצת לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון לתכנון וליווי עסקי אומרת כי אסטרטגיה פיננסית ותכנון נכון חיוניים להישרדותו של כל עסק, לא רק לחברות גדולות. והיא גם מציעה איך לעשות את זה.
אינך חייב להיות תלוי בבנק. אשראי חוץ בנקאי נותן לעסק אפשרויות מימון שיכולות לשפר את הפעילויות ואת תזרים המזומנים. יואב שטרן, יועץ לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון לייעוץ פיננסי ופיתוח עסקי, מציג בסקירה מקיפה את יתרונות האשראי החוץ בנקאי מול האשראי הבנקאי ו
מתי צריכה החברה את שירותיו של רואה החשבון ומתי נחוצים לה שירותי מנהל כספים? לא פעם נוצרת זהות לא מוצדקת בין שני התפקידים. מה ההבדל בין השניים ומה חשיבותם לתפקוד ההנהלה ולקביעת מדיניותה?
"מק חסכון" - לעצמאות כלכלית. בפשטות // מאת רו"ח יוסי נתנזון
לפעמים אנו זקוקים לצעדי מק- חסכון: צעדים קטנים וקלים, אשר יתנו תועלת מיידית ומובחנת, לפחות עד שנתארגן אחרת/ נכון יותר.
רבים מבעלי העסקים ניגשים למכרזים במטרה לפתח את העסק שלהם. כמו כל הליך מהותי בעסק, גם למילוי מכרז יש כללים ומאפיינים בכדי לעשות זאת נכון.
אתה איש עסקים מעולה! מכיר את השוק, מעודכן במחירים, משקיע בפיתוח עסקי. אבל – האם נערכת לקריסה של לקוח גדול שעלולה לסכן את העסק שלך?
בשנים האחרונות עוברת המערכת הבנקאית בישראל תהליכים רבים בנושא הרגולציה. הצורך של הבנקים בישראל לעמוד בסטנדרטים של מערכת הבנקאות במדינות ה-OECD גורם, חדשות לבקרים, לשינויים בפעילות מול לקוחות הבנקים השונים והקשחת התנאים לקבלת אשראי בנקאי.
עסק בריא, הוא עסק אשר נעזר בכלים חיוניים לניהול ומעקב תזרים המזומנים, כלים אלו מאפשרים לבעל העסק להתנהל בצורה נכונה ומדויקת וליצור שליטה מלאה בכל חשבונות הבנק איתם הוא עובד, כך שלעולם לא יופתע.